CUKRAUS PASTOS privalumai prieš vašką

Aprašymas

Depiliacija vašku ar cukraus pasta?

   Cukraus pasta

 

   Vaškas

100% natūrali sudėtis: grynas cukrus, citrinos rūgštis ir vanduo.

Daug cheminių priemaišų, dažniausiai  - derva ir konservantai.


Nepažeidžia net gležnos veido ar bikini odos, naudojant ilgą laiką, nes citrinos rūgšties ir cukraus mišinys pasižymi odą puoselėjančiomis savybėmis.

Pažeidžia plono odos sluoksnio ląsteles, nes  plėšiant pašalinama dalis gyvos odos. Gali pakenkti veido odai, naudojant ilgą laiką.

Cukraus pasta - natūralus odos šveitiklis. Pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles. Oda tampa itin glotni ir švelni.

Vaškas dirgina odą. Papildomai dirginimą sukelia ir nenatūralios sudedamosios dalys, karštis ir plaukelių šalinimo kryptis.

Atitinkanti higienos standartus ir ilgalaikė. Pastoje yra didelė cukraus koncentracija, kuri apsaugo nuo  bakterijų dauginimosi.

Vaškas – palanki terpė bakterijoms veistis.

Nenudegins odos. Cukraus pasta depiliacijai yra pašildoma tik iki malonios kūno temperatūros.

Vaškas gali nudeginti odą ar paskatinti randų atsiradimą, nes depiliacijos procedūrai jis turi būti karštas.

Palengvina plaukelio išrovimą. Cukraus pasta apgaubia ir sudrėkina plaukelį. Jis tampa lanksčiu. Be to, plaukelis išlaisvinamas natūralia jo augimo kryptimi. Dėl to plaukeliai išraunami efektyviau.

Nutraukia plaukelius. Vaškas sustingsta ant plaukelio, dėl to dažniausiai plaukelis yra nutraukiamas ties oda, o ne išraunamas.

Apsaugo nuo plaukelių lūžinėjimo. Cukraus pasta yra tepama ant depiliuojamo odos ploto prieš plaukelių augimo kryptį ir pašalinama ją plėšiant pagal plaukelių augimo kryptį. Tokiu būdu ji prasiskverbia iki plaukelio svogūnėlio ir apgaubia visą plaukelį tolygiam išrovimui. Pašalinami vos 1-2 mm ilgio plaukeliai.

Greičiau atauga plaukeliai. Vaškas yra tepamas pagal plaukelių augimo kryptį, todėl jis neprasiskverbia gilyn į plaukelio folikulą. Depiliacija yra atliekama prieš plaukelių augimo kryptį, taigi plaukeliai dažniau nulaužiami nei išraunami. Plaukeliai greičiau atauga. Nulaužtų plaukelių neįmanoma išrauti, kol jie neataugo bent iki 5 mm.

Mažiau skausminga procedūra. Cukraus pasta neprilimpa prie odos, nes odos ląstelių sudėtyje yra vandens, o cukrus yra tirpus vandenyje.

Skausmingesnė depiliacijos procedūra. Vaškas prilimpa prie gyvų odos ląstelių ir plėšiant, dalis odos yra  pašalinama. Karštas vaškas paskatina kraujotaką odos paviršiuje, todėl oda tampa dar labiau jautresnė.

Visiškai nekenksminga. Gali būti naudojama ir esant probleminei odai: egzemai, varikozei ar diabetui.

Gali sukelti alergines reakcijas. Nerekomenduojama naudoti probleminei odai.

Puoselėja odą. Po depiliacijos oda tampa švelni ir glotni, net ir nenaudojant papildomų priežiūros priemonių

Po procedūros klientės kurį laiką jaučia diskomfortą odoje.

Tirpios konsistencijos. Lengvai pašalinama nuo drabužių ar rankšluosčio.   

Sunku pašalinti vaško dėmes nuo drabužių ar rankšluosčio dėl naftos sudedamųjų dalių.

Neišsausina odos. Be to, cukraus pasta neišdžiūsta.

Paprastai išsausina odą.

"

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.