Plaukų atstatymo COCOCHOCO keratinu instrukcija ir SEMINARAI

COCOCHOCO plaukų tiesinimas keratinu | Instrukcija | KARAL TRADING
Teirautis dėl pardavimo atskirai
COCOCHOCO - braziliškasis ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)

Plaukų atstatymo COCOCHOCO keratinu instrukcija, saugumas, nauda, rekomendacijos [GALIMA ATSISIŲSTI]

COCOCHOCO.INSTRUKCIJA
Yra sandėlyje
COCOCHOCO - braziliškasis ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)

COCOCHOCO PROFESSIONAL Instrukcija/nauda/saugumas -Braziliškojo keratininio plaukų atstatymo 3 lapų popierinis bukletas (LT)

COCOCHOCO
CC.buklet.A4
1,00 EUR
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Domina COCOCHOCO plaukų tiesinimas keratinu? Norite išmokti, kaip profesionaliai atlikti procedūrą? KAARAL parengta instrukcija ir seminarai profesionaliai moko meistrus, kaip teisingai atlikti plaukų atstatymo ir tiesinimo procedūrą su keratinu, kad tiesių plaukų rezultatas išliktų kuo ilgiau. Teorinė ir praktinė medžiaga yra paruošta ilgametę patirtį turinčių profesionalų, labai aiški ir lengvai suprantama. COCOCHOCO plaukų tiesinimas keratinu yra ypatingai populiari procedūra visame pasaulyje. Procedūra padeda atstatyti pažeistus plaukus, efektyviai atkurti plaukų struktūrą, aprūpinti plaukus naudingosiomis medžiagomis, glotninti sunkiai suvaldomus plaukus ir suteikti jiems natūralų žvilgesį.

DĖMESIO! Plaukų atstatymas gali sukelti alergines reakcijas. Odos jautrumo testas turi būti atliktas 48 val. prieš naudojimą. Stiprus kvapas gali sukelti akių dirginimą jautriems asmenims, todėl naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Būtinai naudokite apsaugines pirštines, kaukes. Jei atsiranda kokių nors dirginimo ženklų, prašome nutraukti naudojimą ir nedelsiant išplauti produktą iš plaukų. Nerekomenduojama vaikams iki 13 metų amžiaus. Nerekomenduojama nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir saugokite nuo vaikų. Būtina laikytis naudojimo instrukcijų.

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.