DEPILAX cukraus pasta ROSE, 300g

dplx-RS300
18,00 EUR

Aprašymas

Depiliacija su DEPILAX - revoliucinis nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas su 100% vandenyje tirpia  ir ekologiška cukraus pasta depiliacijai. Magiškame derinyje: cukrus, vanduo ir citrina.  Tai natūralus produktas jautriai odai.

Šios DEPILAX cukraus pastos išskirtinumas - aromatinis kvapas! Nuostabaus rožių aromato, kuris depiliacijai suteikia malonių pojūčių. Dažnai klientės depiliaciją priskiria prie nemalonių ir skausmingų procedūrų, todėl DEPILAX specialiai sukūrė aromatines depiliacines cukraus pastas, padėsiančias jūsų klientėms pamiršti skausmą, nemalonius pojūčius ir persikelti į svaiginančių aromatų pasaulį!

DEPILAX depiliacinė cukraus pasta naudojama žemoje temperatūroje ir  nesukelia paraudimo, nes ji užtepama prie pat plaukų svogūnėlių ir šalinama plaukų augimo kryptimi, be klasikinių depiliacijos juostelių naudojimo. Tai garantuoja žymiai mažiau skausmingesnę plaukelių šalinimo procedūrą ir kokybišką depiliacijos rezultatą.

Depiliacija DEPILAX cukraus pasta – tai kartu ir odos pilingas. Rezultatas: švelni kaip šilkas, puikiai depiliuota oda be paraudimo ar sudirginimo ir, žinoma, idealiai švari.

 

Depiliacijos metu rekomenduojame meistrams dėvėti patogias ir patvarias nitrilo pirštines.

Plaukelių šalinimo metodai DEPILAX cukraus pasta išsamiai paaiškinami specialių DEPILAX cukraus depiliacijos mokymų metu. Daugiau informacijos rasite ČIA

Talpa: 300 g

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.