• Sumažinta kaina

CURLY DIVA - stebuklingo efekto garbanojimo juostelės (20 vnt. rinkinys)

Curly.Diva.20
15,00 EUR 30,00 EUR -50%

Aprašymas

Kodėl CURDY DIVA?

Tai - saugiausias būdas susikurti išraiškingas salonines garbanas namuose.

Pritrenkiantis, raudonojo kilimo vertas įvaizdis!

Plaukai nežalojami jokiais karštais prietaisais! Nėra pavojaus apsideginti ir apdeginti.

Neįtikėtinai paprasta, patogu! Su juostelėmis galima komfortiškai miegoti naktį.

Garbanos - vos per 3 val.!

Užtikrintas daugkartinis naudojimas pagal jūsų poreikį.

Nepakeičiama priemonė savo mylimų  mažųjų dukryčių, paauglių ir jų mamyčių ilgiems plaukams sugarbanoti nevargstant, nesikankinant ir nekankinant.

Ekonomiškiausias variantas – jokių elektros prietaisų, pavojingų karštų žnyplių, senamadiškų bigudi, elektros energijos sąnaudų, brangių plaukų stilistų!

Juostelių ilgais ištempus – 55 cm, taigi tinka net itin ilgiems plaukams garbanoti.

 

Rinkinį sudaro:

- 20 vnt. dviejų spalvų juostelės (oranžinės – suka plaukus laikrodžio rodyklės kryptimi, rožinės – priešinga),

- sudedamas ilgas kablys, skirtas plaukų sruogoms įtraukti į juostelių vidų.

 

Naudojimo instrukcija:

  1. Kruopščiai išplaukite plaukus šampūnu, panaudokite lengvą  kondicionierių arba purškiamą kondicionierių su tikslu lengvai iššukuoti plaukus. Plaukai turi būti drėgni, švarūs, gerai šukuojami, paklusnūs.
  2. Tolygiai ir kruopščiai padenkite plaukus viena iš įstabių specializuotų KAARAL (Italija) garbanų formavimo priemonių – Insta Curls arba Dream Curls, švelniai ir tolygiai iššukuokite. Priemones rasite www.karal.lt
  3. Suskirstykite plaukus į norimo storio ir skaičiaus sruogas, patogumo dėlei naudokite plaukų segtukus, kuriuos naudoja kirpėjai savo darbe.
  4. Sudėkite specialųjį kabliuką iš kelių dalių į vieną. Paimkite vieną juostelę, įmaukite į ją kabliuką ir iškiškite jį per kitą juostelės galą. Kabliuku užkabinkite plaukų sruogą palei galvos odą ir švelniai įtraukite visą sruogą pilnai, pilnu ilgiu, ištraukdami kabliuką.

Paleiskite juostelę – ji susisuks, kartu sugarbanodama ir plaukų sruogą.

  1. Tą patį atlikite su visomis sruogomis, kaitaliodami juostelių spalvas – po vienos spalvos naudokite kitą – t.y. vienos spalvos juostelę naudokite kas antrą kartą (oranžinė, rožinė, oranžinė, rožinė..), kad išvengtumėte sruogų susisukimo tarpusavyje į nepageidaujamas dideles garbanas.
  2. Po juostelių uždėjimo yra keli būdai pasiekti garbanų efektui:
  1. Siekiant maksimaliai greitai išgauti garbanas – fenu džiovinkite plaukus, nenuimdami juostelių, iki maksimaliai sausos plaukų būsenos. Šiame variante yra būtina naudoti nuo karščio saugančias, nesulipinančias, drėkinančias priemones – Insta Curls ar Dream Curls. Išdžiovinus plaukus pilnai, švelniai nuimkite (nutraukite) juosteles nuo plaukų ir mėgaukitės gautomis garbanomis kaip sumaniusios.
  2. Dar saugesnis būdas be džiovinimo, - leisti plaukams savaime iki galo išdžiūti juostelėse, pvz., miegoti su jomis per naktį ir po to jas švelniai nutraukti nuo plaukų, ir ryte jau mėgautis suformuotomis garbanomis.

Pastaba: Jei nenaudosite jokių papildomų garbanų formavimo priemonių ir į juosteles įtrauksite tik vandeniu sudrėkintas sruogas, - gautosios garbanos nebus tokios ilgalaikės ir išraiškingos kaip panaudojus specializuotas garbanų fiksavimo profesionalias priemones.

SVARBU! Įsitikinkite, kad prekė originali – ant prekės pakuotės turi būti firminė apvali KARAL TRADING holograma. Tik jos buvimas – prekės originalumo garantija.

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.