DEPILAX cukraus pasta HARD, 1300 g

38,00 EUR

Aprašymas

Depiliacija su DEPILAX - revoliucinis nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas su 100% vandenyje tirpia  ir ekologiška cukraus pasta depiliacijai. Magiškame derinyje: cukrus, vanduo ir citrina.  Tai natūralus produktas jautriai odai.

DEPILAX Hard cukraus pasta pasižymi kieta konsistencija, ji idealiai tinka kietiems, storiems bei giliai įaugusiems plaukams pvz: pažastys, bikinio sritis, ūseliai. Prieš naudojimą rekomenduojama pašildyti iki 36-40 laipsnių temperatūros. Šios cukraus pastos spalva ir konsistencija yra panaši į karamelę. Puikus pasirinkimas pradedantiesiems meistrams ir asmenims kurių kūno ir rankų temperatūra aukštesnė, tai padėtų lengviau naudotis pastos galimybėmis.

DEPILAX depiliacinė cukraus pasta naudojama žemoje temperatūroje ir  nesukelia paraudimo, nes ji užtepama prie pat plaukų svogūnėlių ir šalinama plaukų augimo kryptimi, be klasikinių depiliacijos juostelių naudojimo. Tai garantuoja žymiai mažiau skausmingesnę plaukelių šalinimo procedūrą ir kokybišką depiliacijos rezultatą.

Depiliacija DEPILAX cukraus pasta – tai kartu ir odos pilingas. Rezultatas: švelni kaip šilkas, puikiai depiliuota oda be paraudimo ar sudirginimo ir, žinoma, idealiai švari.

Depiliacijos metu rekomenduojame meistrams dėvėti patogias ir patvarias nitrilo pirštines.

Plaukelių šalinimo metodai DEPILAX cukraus pasta išsamiai paaiškinami specialių DEPILAX cukraus depiliacijos mokymų metu. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.