DEPILAX cukraus pasta PREMIUM LIGHT, 350g

18,00 EUR

Aprašymas

Depiliacija su DEPILAX - revoliucinis nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas su 100% vandenyje tirpia  ir ekologiška cukraus pasta depiliacijai. Magiškame derinyje: cukrus, vanduo ir citrina.  Tai natūralus produktas jautriai odai.

DEPILAX Premium Light depiliacinė cukraus pasta pasižymi skysta, lengvai rankose valdoma konsistencija, savo spalva ir klampumu labai primenanti šviežią medų. Idealiai tinka smulkiems, lūžinėti linkusiems odos plaukeliams šainti, pvz: rankų, kojų depiliacijai. Puikus pasirinkimas profesionalams ir asmenimis, kurių rankų ir kūno temperatūra yra žemesnė, taip pasta neturės polinkio skystėti.

DEPILAX depiliacinė cukraus pasta naudojama žemoje temperatūroje ir  nesukelia paraudimo, nes ji užtepama prie pat plaukų svogūnėlių ir šalinama plaukų augimo kryptimi, be klasikinių depiliacijos juostelių naudojimo. Tai garantuoja žymiai mažiau skausmingesnę plaukelių šalinimo procedūrą ir kokybišką depiliacijos rezultatą.

Depiliacija DEPILAX cukraus pasta – tai kartu ir odos pilingas. Rezultatas: švelni kaip šilkas, puikiai depiliuota oda be paraudimo ar sudirginimo ir, žinoma, idealiai švari.

 

Depiliacijos metu rekomenduojame meistrams dėvėti patogias ir patvarias nitrilo pirštines.

Plaukelių šalinimo metodai DEPILAX cukraus pasta išsamiai paaiškinami specialių DEPILAX cukraus depiliacijos mokymų metu. Daugiau informacijos rasite ČIA

Līdzīgas preces

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.