• Sumažinta kaina

JULIENNE antakių ir blakstienų dažai BLUE BLACK / MĖLYNAI JUODI, 15 ml

JUL.blue.black
1,30 EUR 6,50 EUR -80%

Aprašymas

JULIENNE – tai tobulai sukurta formulė profesionaliai antakių ir blakstienų priežiūrai. Šių dažų atspalviai (nuo šviesiai rudo iki mėlynai juodo) išryškina blakstienas bei antakius, suteikia jiems sodrumo ir gyvo žvilgesio. 

JULIENNE profesionalūs antakių ir blakstienų dažai yra geriausi dažai, skirti permanentiniam blakstienų ir antakių dažymui. Jie nudažo tik patį plauką, sugeba „surasti“ ir nudažyti net ir tuos plaukelius, kurie dažniausiai lieka nepastebėti ir nepasiekiami.

Skirtingai nei dauguma antakių ir blakstienų dažų JULIENNE neįsigeria į odą ir po naudojimo nebereikia valyti odos aplink antakius ir blakstienas - dažų likučius lengvai nuvalysite vandeniu ar lašeliu kremo!

Profesionalius JULIENNE dažus naudojantys meistrai susikuria nuolatinių klientų ratą. Nuolat naudojantys šiuos dažus pastovūs klientai gali džiaugtis intensyvesne antakių spalva – ji tampa gilesne ir intensyvesnė.


Instrukciją bei saugumo reikalavimus rasite atskiroje instrukcijoje šalia Julienne produktų, - atsispausdinkite ją ir vadovaukitės ja dažydami blakstienas ar antakius. 

SVARBU: produktui naudoti yra reikalingas oksidantas-aktyvatorius DEV plius VOL 10 (3% stiprumo peroksido emulsija), abu produktai prieš pat naudojimą maišomi santykiu 1:1.

Oksidantą galite rasti čia: OKSIDANTAS DEV PLIUS VOL 10


Tūris: 15 ml

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.