MARAES CURL šampūnas ir kaukė (2 mėginukai x 10 ml)

maraes_curl_2xmeginukai
1,50 EUR

Aprašymas

Pakuotėje rasite du mėginukus - šampūno 10 ml ir kaukės 10 ml :

MARAES CURL REVITALIZING SHAMPOO - ŠIURKŠČIŲ STORŲ PLAUKŲ ŠAMPŪNAS SU MORINGOS IR KT. ALIEJAIS

Profesionalus atstatomasis šampūnas šiurkštiems, storiems, kietiems plaukams (dažniausiai garbanotiems bei linkusiems veltis ir pūstis) su sertifikuotu natūraliu ir ekologišku Monoi de Tahiti ir itin vertingu Moringos aliejais bei delikačia ir veiksminga pieno rūgštimi.

Švelniai valo, drėkina ir stiprina, o aliejai nuostabiai maitina ir minkština plaukus. Tobulai uždarydamas plauko kutikules, suteikia jam neįtikėtino blizgesio, lankstumo, elastingumo, išryškina garbanų faktūrą ir tekstūrą, saugo jų spalvą, rūpinasi skilinėti linkusiais plaukų galiukais. Marulos (afrikietiškosios kietrės) kauliukų aliejus saugo nuo agresyvaus ir naikinančio apkinkos poveikio bei atlieka senėjimo prevenciją.

Tinka kasdieniam, bet prabangiam plaukų trinkimui ir puoselėjimui. Puikiai tinka naudoti ir po keratininio plaukų atstatymo procedūros.

Be parabenų, be sulfatų, be minaralinių aliejų (pvz., parafino), be gliutenų.

Unikali moderni formulė, papildyta seniausių gamtos dovanų... Elegantiška pakuotė.

NAUDOJIMAS: drėgnus plaukus švelniai masažuojamaisiais judesiais ištrinkti šampūnu, kruopščiai išskalauti, o jei reikia - plovimą dar kartą pakartoti.

Po to rekomenduojama naudoti tos pačios linijos MARAES CURL REVITALIZING TREATMENT - kaukę bei MARAES OLIUM - ypatingos sudėties plaukų aliejų.

_________ 

MARAES CURL REVITALIZING TREATMENT- KAUKĖ ŠIURKŠTIEMS STORIEMS PLAUKAMS, SU MORINGOS IR KT. ALIEJAIS

Profesionali atstatomoji ir drėkinamoji kaukė šiurkštiems, kietiems, storiems (dažniausiai garbanotiems bei linkusiems veltis ir pūstis) plaukams su sertifikuotu natūraliu ir ekologišku Monoi de Tahiti ir delikačia ir veiksminga pieno rūgštimi.

Švelniai valo, drėkina ir stiprina, o aliejai nuostabiai maitina ir minkština plaukus. Tobulai uždarydama plauko kutikules, suteikia jam neįtikėtino blizgesio, lankstumo, išryškina garbanų faktūrą ir tekstūrą, saugo jų spalvą, rūpinasi skilinėti linkusiais plaukų galiukais.

Marulos (afrikietiškosios kietrės) kauliukų aliejus saugo nuo agresyvaus ir naikinančio apkinkos poveikio bei atlieka galingą senėjimo prevenciją.

Tinka kasdieniam, bet prabangiam plaukų puoselėjimui.

Puikiai tinka naudoti ir po keratininio plaukų atstatymo procedūros.

Be parabenų, be minaralinių aliejų (pvz., parafino), be gliutenų.

Unikali moderni formulė, papildyta seniausių gamtos dovanų... Elegantiška pakuotė.

NAUDOJIMAS: tolygiai paskirstykite priemonę ant švarių ištrinktų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų (trinkimui naudokite šios linijos šampūną MARAES CURL REVITALIZING SHAMPOO), leiskite veikti 2-5 min., tuomet kruopščiai nuplaukite. Toliau džiovinkite ir modeliuokite kaip norite.

Po to rekomenduojama naudoti tos pačios linijos MARAES OLIUM - ypatingos sudėties plaukų aliejų.

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.