APO0005
Yra sandėlyje

AKCIJA! ANTI POLLUTION Atjaujinantis ir gaivinantis paakių kremas su rutuliniu aplikatoriumi, 15 ml

15,00 €

Aprašymas

Atnaujinamasis ir gaivinamasis kremas su specialiu rutuliniu aplikatoriumi puikiai atgaivina odą po akimis, pašalindamas tamsius ratilus ir paburkimą.

Produktas tinka visų tipų odai, ypač rekomenduojamas žmonėms, dirbantiems užterštoje aplinkoje, veikiant stresui, UV spinduliams, taip pat dabartiniams rūkaliams.

NAUDOJIMAS:

Nedidelį preparato kiekį švelniai aplikatoriumi paskleiskite ant odos aplink akis, įskaitant viršutinį voką ir antakius. Pasirūpinkite, kad produktas nepatektų jums į akis. Tepkite ryte ir (arba) vakare, taip pat gaivinkite dienos metu. Norėdami sustiprinti vėsumo pojūtį, siūlome preparatą laikyti šaldytuve.

Ingridientai:

RONALEN BIO-PROTECT - augalų ekstraktų kompleksas apsaugo odą nuo žalos, kurią sukelia toksinės medžiagos - sunkieji metalai, dujos ir UV spinduliai. Lipoperoksidas slopina ir užkerta kelią laisvųjų radikalų susidarymui.

DNR SEKOS ATKŪRIMO SISTEMA biologiškai funkcinis ekstraktas, kurio pagrindą sudaro nukleotidai, atgaivinantys ir stimuliuojantys baltymų, be kita ko, filaggino ir kolageno, sintezę. Tai apsaugo ląstelių DNR nuo foto senėjimo ir UV spinduliuotės sukeliamo oksidacinio streso bei padidina odos apsauginius mechanizmus.

Kofeinas - skatina mikrocirkuliaciją, dėl savo drenažinių savybių, mažina tamsius ratilus ir pabrinkimą po akimis.

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Panašios prekės