• Sumažinta kaina

DEPILAX Enzimų sistema, 2x30ml

dplx_enz
58,00 EUR 116,00 EUR -50%

Aprašymas

DEPILAX Enzimai

Plaukelių šalinimas enzimais, tai nauja, tačiau labai efektyvi, gerus rezultatus duodanti plaukų šalinimo priemonė. Enzimų paskirtis, sunaikinti plauko folikulą ir sustabdyti nepageidaujamų plaukelių augimą. Geriausi rezultatai pasiekiami naudojant priemonę po cukraus pastos depiliacijos. Enzimai - puiki alternatyva plaukelių šalinimui lazeriu, kadangi procesas neskausmingas, rezultatai pasiekiami žymiai greičiau ir už ženkliai mažesne kainą!

Kaip naudotis DEPILAX Enzyme System?

Gydymas DEPILAX enzymų sistema visada turi būti atliekamas iš karto po plaukų šalinimo, kai plaukų folikulai atsidaro ir sugėria daugiausiai dregmės.

Gydymas yra lengvas ir greitas.

Gydant didesnes odos sritis, priemonė suskaldoma į mažesnes daleles.

Visą gydymą sudaro tik keturi paprasti veiskmai:

1. Pašalinkite plaukus DEPILAX produktų pagalba

2. Po depiliacijos procedūros pašalinkite visus cukraus pastos likučius su vandeniu.

Labai svarbu yra kruopščiai nuvalyti odą, kad DEPILAX Enzym System galėtų įsiskverbti į atvirus folikulus. Po depiliacijos procedūros Jūs negalite naudoti muilo arba aliejaus.

3. Naudokite pirmą komponentą – inhibatorių. Užtepkite nedidelį Inhibatoriaus kiekį ant gydomos odos srities ir gerai įtrinkite jį į plaukų odą apie vieną minutę.

4. Naudokite antrą komponentą – aktyvatorių. Užtepkite kelis aktyvatoriaus ląšus ant gydomos odos srities kartu su inhibatoriumi ir greitai įtrinkite jį apie vieną minutę. Abi produktai lišlieka aktyvūs dar apie vieną minutę. Po to pašalinkite priemonės likučius popieriniu rankšluosčiu.

Kokio rezultato galite tikėtis?

 Klinikiniai tyrimai rodo, kad pilnas depiliacijos procesas gali reikalauti nuo 10 iki 15 procedūrų, priklausomai nuo depiliuojamos srities, plaukų kiekio bei odos rūšies.

 Jūs galite tikėtis plaukų augimo sumažėjimo iki 20% ir ilgesnio laiko tarp plaukų ataugimo

 Norėdami gauti geresnius rezultatus, turite sistemingai atlikti gydymo procedūras

 Patariame daryti keturių savaičių pertrauką tarp veido odos gydymo ir 5-6 savaičių pertrauką tarp kitų sričių gydymo procedūrų

 Poveikis pasireiškia jau po pirmo gydymo, tačiau jums reikia atlikti daugiau procedūrų, kadangi ne visi jūsų kūno plaukai auga vienodai

 Po gydymo procedūrų gali atsirasti tam tikras odos sudirginimas: dėl depiliacijos atsiradęs paraudimas arba folikulių uždegimas

Kodėl DEPILAX Enzym System yra tokia efektyvi?

 Veikliųjų junginių sąveika lėtina jūsų plaukų augimą.

Rinkinį sudaro 30 ml inhibitorius ir 30 ml aktyvatorius.

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.