Wellmax CALLUS PEEL rinkinys (10 procedūroms x 2 padeliai) pėdų priežiūrai

CPeel.Kit.10x2
40,00 EUR

Aprašymas

Profesionaliam pedikūrui skirta pakuotė, kurioje yra:

- 10 vnt. 2 (dviejų) padelių vienkartiniai pakeliai, suvilgyti specialia inovatyvia CALLUS PEEL pedikūrine esensija, pasižyminčia ypatingu veiksmingumu minkštinant, ardant ir šalinant problematiškas pėdų nuospaudas, itin kietus ir įsisenėjusius suragėjimus (kalusą) nuo kulnų;

- Plastikinis tvirtas gremžtukas;

- Dildė su priklijuojamais vienkartinio naudojimo šveitimo lapeliais (10 vnt.);

- Drėkinamasis specialaus veikimo kremas.

Paprastas naudojimas: 

1. Nuplaukite ir nusausinkite pėdas.

2. Užsidėkite ir visos procedūros metu dėvėkite apsaugines pirštines, saugokite akis, rankas, kt. jautrias odos ir gleivinės vietas. PIRŠTINES DĖVĖTI BŪTINA!

3. Atplėškite viena vienkartinę pakuotę (pakelį). Išimkite viduje esančius drėgnus padelius ir tiksliai uždėkite juos ant kulnų, - vietų, nuo kur norite pašalinti suragėjimus. Tai galite daryti tiek ant sausos, tiek ant išmirkytos (bet nusausintos) pėdos/kulnų. Padengtas drėgnais padukais vietas kruopščiai apvyniokite minkšta plėvele (pvz., polietilenine), taip užtikrindami, kad priemonė greitai neišgaruos ar neišdžius. Išlaukite 10 min.

4. Nuimkite padukus ir plėvelę, ją išmeskite. Suminkštėjusį ir praktiškai suardytą kaluso sluoksnį saugiai pašalinkite gremžtuku (ar panašiu patogiu instrumentu).

5. Toliau apdirbkite kulną ar kitą probleminę vietą pedikiūrine dilde su priklijuotu vienkartiniu šveitimo lapeliu, kuri iki galo pašalins visą nepageidaujamą kaluso sluoksnį tiek nuo kulnų, tiek nuo padų ar pirštų, - nuo visur, kur reikalinga.

6. Po to visą pėdą kruopščiai nuplaukite maloniu jums vandeniu, nusausinkite ir ištepkite WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) – specialiu pedikiūriniu itin efektyviai drėkinančiu, maitinančiu  ir dezodoruojančiu WELLMAX kremu, turinčiu savo sudėtyje unikalią kompoziciją, gimusią iš ilgamečio Pietų Korėjos gamintojo technologinės laboratorijos bei gamtos sąjungos.

Kremas puikiai tinka drėkinti ir minkštinti tokias odos/kūno vietas kaip kulnai, pėdos, pirštai, blauzdos, keliai, alkūnės, kitos itin sausos odos vietos (netinka veidui ar intymioms vietoms).

Kremo sudėties ingredientai: vanduo, glicerilo stearatas, glicerinas, stearino rūgštis, cetilo alkoholis, PEG 100 stearatas, karbamidas, vitaminas E-acetatas, dimetikonas, triethanolamin, metilo p-hidroksibenzoatas, tikrosios levandos aliejus, rutulinio eukalipto aliejus

CALLUS PEEL NAUDOJIMO SAUGUMO REKOMENDACIJOS:

1. Naudoti priemonę tik ant atitinkamų odos vietų su nuospaudomis, suragėjimais (kalusu), netepti ant sveikos normalios odos, sudirgusios, spuoguotos, ar kitokios probleminės odos.

2. Pajutus nemalonius pojūčius (graužimą, skausmą ar pan.), rekomenduojama procedūrą nutraukti, odą švariai nuplauti vandeniu, priemonės nebenaudoti.

3. Darbo metu būtina dėvėti apsaugines pirštines (pvz., nitrilo, vinilo ar latekso). 

4. Saugotis, kad priemonės nepatektų ant odos, į akis, ant drabužių. Tam atsitikus, rekomenduojama gausiai plautis vandeniu bei pasikonsultuoti su gydytoju dėl tolimesnės terapijos.

5. Saugoti priemonę nuo vaikų, gyvūnų, užtikrinti profesionalų požiūrį bei profesionalias saugumo sąlygas. 

6. Laikyti vėsioje vietoje, vengti tiesioginės saulės spindulių.

CALLUS PEEL esensijos ingredientai: Vanduo, glicerinas, karbomeras, etilo alkoholis, natrio hidroksidas, citrinų rūgštis, vyno rūgštis, pieno rūgštis

_________________________________________________________________ 

Gamintojas: WELLMAX Co., Ltd., Pietų Korėjos Respublika

Ekskliuzyvinis gamintojo atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: ‘KARAL TRADING’ UAB,

 Sėlių g. 10, LT-08124, Vilnius, Lietuvos Respublika, tel. +370679-44443

biuras@kaaral.lt                                                       

"

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.