Kosmetologinė Vidalio adata + UNO šaukštelis, spuogams valyti [ZE-20/4]

ZE-20/4
12,00 EUR

Aprašymas

Vidalio adata yra profesionalus kosmetologijos įrankis veido odai valyti nuo spuogų. Tai dviejų antgalių plieninis įrankis, kurio smailasis galas skirtas saugiam spuogo atidarymui - pradūrimui, kitame gale esantis šaukštelis su skylute viduryje - spuogo išvalymui. Tinka dezinfekuoti įprastomis dezinfekcinėmis priemonėmis.

Įrankio gamybos metu buvo itin atsižvelgta į kosmetologijos meistrų pageidavimus, todėl įrankis yra itin saugus - naudojant pagal nurodymus ir nespaudžiant probleminės odos per stipriai, įrankis nepalieka randų. Briaunuota rankena - patogesniam įrankio naudojimui.

Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Vidalio adata yra pagaląsta rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Visai tai užtikrina, kad STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę

Naudojami griežtai pagal paskirtį, mentelėms, kiuretėms ir pedikiūro dildėms ir kt. kosmetologijos įrankiams praktiškai negręsia nusidėvėjimas.
 
Įrankis 142 ± 2mm

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.