Manikiūrinė mentelė kutikulai atstumti [PE-10/2] L-02

L-02
8,00 EUR

Aprašymas

Klasikinė dviejų antgalių apvali manikiūro mentelė L-02 kutikulos atstūmimui (odelių atstūmėjas) prieš pašalinimą. Viename gale - nuožulnių ašmenų forma kutikulos įpjovimui, kitame - buka stačiakampė forma kutikulos atstūmimui. Briaunuota rankena apsaugo nuo slidimo ir suteikia papildomo patogumo atliekant manikiūro procedūrą. Tinka dezinfekuoti su įprastomis dezinfekcinėmis priemonėmis.

Įrankio gamybos metu buvo itin atsižvelgta į manikiūro ir pedikiūro meistrų pageidavimus, todėl darbinės  įrankio dalys yra pakankamai plonos ir tikslios - jos nebraižo nago paviršiaus ir kartu leidžia pasiekti labiausiai nepasiekiamas vietas.

Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Mentelė yra pagaląsta rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Visai tai užtikrina, kad STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę

Naudojami griežtai pagal paskirtį, mentelėms, kiuretėms ir pedikiūro dildėms praktiškai negręsia nusidėvėjimas.

Įrankis 137 ± 2mm

"

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.