Pedikiūrinis elevatorius įaugusiems nagams [PE-60/2] LV-02

LV-02
8,00 EUR

Aprašymas

Tai - dvipusis pedikiūro instrumentas su nerūdijančio plieno antgaliais (17 x 12). Viename gale - nuožulnių ašmenų forma, kitame - siaura dildelė su grioveliais vidinėje dalyje. Įrankis skirtas nago šono pakėlimui, ištraukimui ir nudildinimui. Specialus įrankio dizainas padeda spręsti įaugusių nagų problemas.

Įrankio gamybos metu buvo itin atsižvelgta į manikiūro ir pedikiūro meistrų pageidavimus, todėl darbinės  įrankio dalys yra pakankamai plonos - jos nebraižo nago paviršiaus ir kartu leidžia pasiekti labiausiai nepasiekiamas vietas.

Pagamintas iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Elevatorius yra pagaląstas rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Visai tai užtikrina, kad STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę

Naudojami griežtai pagal paskirtį, mentelėms, kiuretėms ir pedikiūro dildėms praktiškai negręsia nusidėvėjimas.

Įrankis 181 ± 2mm

 

"

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.