• Sumažinta kaina

Wellmax CALLUS PEEL 60 ml - profesionali esensija pedikiūrui - kaluso nuėmimui (kulnams, nuospaudoms)

C.PEEL.60
4,90 EUR 14,00 EUR -65%

Aprašymas

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI -

Profesionali esensija, skirta profesionalaus pedikiūros meistro darbui, pasižyminti ypatingu veiksmingumu minkštinant, ardant ir šalinant problematiškas pėdų nuospaudas, itin kietus ir įsisenėjusius suragėjimus (kalusą).

Pakuotė yra 3 dydžių, plastiko buteliukuose po:

- 60 ml (su patogiu profesionalui purkštuku),

- 120 ml,

- 500 ml (su pompa)

Paprastas 4 žingsnių naudojimas:

1.      Kruopščiai ir tiksliai užtepkite priemonės ant probleminių pėdos vietų, nuo kur norite pašalinti suragėjimus. Galite tepti tiek ant sausos, tiek ant išmirkytos (bet nusausintos) pėdos. Užtepimui ir paskirstymui naudokite jums patogų nedidelį šepetėlį/teptuką. Padengtas priemone vietas kruopščiai apvyniokite minkšta plėvele (pvz., polietilenine), taip užtikrindami, kad priemonė greitai neišgaruos ar neišdžius. Išlaukite 10 min.

2.      Nuimkite plėvelę, ją išmeskite. Suminkštėjusį ir praktiškai suardytą kaluso sluoksnį saugiai pašalinkite paprasta plastiko mentele, pedikiūros dildės briauna ar panašiu instrumentu.

3.      Toliau apdirbkite kulną ar kitą probleminę vietą pedikiūrine dilde, kuri iki galo pašalins visą nepageidaujamą kaluso sluoksnį tiek nuo kulnų, tiek nuo padų ar pirštų, - nuo visur, kur reikalinga.

Rekomenduojamos pedikiūro dildės: PEDIKIŪRO DILDĖS - SPAUSTI ČIA

4.      Po to visą pėdą kruopščiai nuplaukite maloniu jums vandeniu, nusausinkite ir ištepkite WELLMAX Moisturising Cream (100 ml) – specialiu profesionaliu pedikiūriniu, itin efektyviai drėkinančiu, maitinančiu  ir dezodoruojančiu WELLMAX kremu, turinčiu savo sudėtyje unikalią kompoziciją, gimusią iš ilgamečio Pietų Korėjos gamintojo technologinės laboratorijos bei gamtos sąjungos.

Kremo sudėtyje esantys levandos, eikalipto aliejai, šlapalas puikiai tinka drėkinti ir minkštinti tokias odos/kūno vietas kaip kulnai, pėdos, pirštai, blauzdos, keliai, alkūnės, kitos itin sausos odos vietos (netinka veidui ar intymioms vietoms).

CALLUS PEEL NAUDOJIMO SAUGUMO REKOMENDACIJOS:

1.      Naudoti priemonę tik ant atitinkamų odos vietų, netepti ant sveikos normalios odos, sudirgusios, spuoguotos, ar kitokios probleminės odos.

2.      Pajutus nemalonius pojūčius (graužimą, skausmą ar pan.), rekomenduojama procedūrą nutraukti, odą švariai nuplauti vandeniu, priemonės nebenaudoti.

3.      Darbo metu būtina dėvėti apsaugines pirštines (pvz., nitrilo, vinilo ar latekso). 

4.      Saugotis, kad priemonės nepatektų ant odos, į akis, ant drabužių. Tam atsitikus, rekomenduojama gausiai plautis vandeniu bei pasikonsultuoti su gydytoju dėl tolimesnės terapijos.

5.      Saugoti priemonę nuo vaikų, gyvūnų, užtikrinti profesionalų požiūrį bei profesionalias saugumo sąlygas.

6.      Laikyti vėsioje vietoje, vengti tiesioginės saulės spindulių.

 

Gamintojas: WELLMAX Co., Ltd., Pietų Korėjos Respublika

Ekskliuzyvinis gamintojo distributorius ir atstovas Lietuvoje -KARAL TRADING UAB

UAB, Sėlių g. 10, LT-08124, Vilnius, Lietuvos Respublika.

Tel. +370679-44443, biuras@kaaral.lt,

www.kaaral.lt

"

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.