PASKYRA IR PREKIŲ UŽSAKYMAS BEI APMOKĖJIMO SĄLYGOS

Mūsų interneto puslapyje susikurkite savo paskyrą, - pirkti joje gali kiekvienas.

Jeigu esate praktikuojantis grožio specialistas / meistras - registruojantis prisekite/įkelkite ('Choose File") Jūsų profesinį išsilavinimą įrodančią dokumento kopiją

Patikrinę visą informaciją (turėkite kantrybės :), mes, labiausiai tikėtina, priskirsime Jus meistro kategorijai ir Jūs matysite specialias Jums siūlomas prekių kainas. Jei jūsų pateiktas dokumentas nėra formaliojo mokymo diplomas (pripažįstamas valstybės), o kitoks, mes pasiliekame teisę netraktuoti jūsų kaip profesionalo. Tokiu būdu spręsime individualiai. Kuo tiksliau nurodykite visus prašomus duomenis. Į nurodytą el. paštą gausite informaciją apie paskyros sukūrimą, o mums patvirtinus jūsų-profesionalo narystę, vėl gausite specialų pranešimą. SVARBU - vardinė profesionalo narystė gali būti mūsų sprendimu anuliuota nekomentuojant klientui priežasčių - tai lojalumo ir profesionalumo klausimas.

Kaip pirkti? Tiesiog "dėkite" Jums patikusias prekes ar seminarus (kuriuose norėtumėte dalyvauti) į virtualų krepšelį. Krepšelio suvestinėje visada galėsite matyti "įsidėtas" prekes bei galėsite keisti jų kiekį. Atkreipkite dėmesį į krepšelyje matomus pasiūlymus, pvz., perkant prekių už tam tikrą sumą, gausite puikią dovaną ar pan.

Atsiskaityti galite visais sistemos siūlomais būdais - elektronine bankininkyste iš karto (per PAYSERA jungtį), paprastu bankiniu pavedimu, grynaisiais pinigais, PAYPAL'u - išsirinkite jums patogiausią.

PRISTATYMO LIETUVOJE SĄLYGOS

Produktus siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Neringą) kurjerių tarnybomis (pvz., VENIPAK) ar į OMNIVA paštomatus, bei į Europos šalis Lietuvos paštu ar VENIPAK GLOBAL tarifais bei terminais (www.post.lt, www.VENIPAK.lt).

Siuntimas į užsienį kiekvieną kartą derinamas atskirai, apskaičiuojant pristatymo į jūsų pageidaujamą adresą kainą.

Produktai Lietuvoje išsiunčiami per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo, bet dažniausiai - net tą pačią dieną po apmokėjimo gavimo (jei apmokėjimas gaunamas banko sąskaitoje iki 14:00 val.).

Dažniausiai pirkėjai Lietuvoje prekes gauna kitą darbo dieną po jų išsiuntimo. Skaitome normalu, jei atsitinka klaidų ar nenumatytų kliūčių kažkurioje siuntimo grandinėje ar kurjerių tarnybose, todėl pristatymas Lietuvoje gali trukti iki 6 darbo dienų.

Prekių savaitgaliais bei švenčių dienomis nesiunčiame.

Perkant daugiau nei už 45,00 eurus- bet koks pristatymas Lietuvoje nemokamas!

Perkant prekių už mažiau nei 45,00 eurus - pristatymas Lietuvoje tekainuos vos 3,00 eurus. 

SVARBU: palaikydami modernią filosofiją kuo ekonomiškiau naudoti ir išnaudoti visus gamtos resursus, dažnai siuntimui naudojame įvarią antrinę pakuotę (kartono dėžutes), taigi gaudami mūsų siuntinius gausite juos tikrai tinkamoje, švarioje ir pritaikytoje pakuotėje, bet iš įvairiausių šaltinių ir dizainų ir galbūt jau naudotoje. Kviečiame pozityviai ir protingai žvelgti į šį klausimą. ☮️

PRISTATYMO Į EUROPOS ŠALIS SĄLYGOS

Prekių pristatymas į užsienį derinamas atskirai.

Siūlome pristatymą AB 'Lietuvos paštas' terminais ir tarifais (www.post.lt) arba VENIPAK GLOBAL (ypač siuntoms nuo 5 kg). Darydami užsakymą įrašykite kuo tikslesnį užsienio pristatymo adresą ir mes, patvirtindami užsakymą, įrašysime pristatymo kainą.

Grožio salonams ir grožio profesionalams prekes mielai pristatysime ir asmeniškai, - maloniai prašome kreiptis į mūsų itin patyrusias vadybininkes.

________________________________________

Taip pat laukiame jūsų mūsų firminėje fizinėje parduotuvėje Sėlių g. 10, Žvėryne, Vilniuje:

Parduotuvės/prekių atsiėmimo punkto darbo laikas I-IV 12-17 val.; V - 12-16 val.

Prieššventinėmis dienomis dirbame valanda trumpiau, tel. +370679-44443

KONTAKTAI

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.