Asmeninės apsaugos ir dezinfekcijos prekės

Yra sandėlyje
Vienkartinės, apsauginės ir dezinfekcijos prekės
vinil.100
13,00 €
Vienkartinės vinilinės pirštinės kirpykloms. Nepudruotos. Pagamintos iš aukštos kokybės vinilo. Prekės kirpykloms, grožio salonams.
Rodoma 1-17 iš 17 prekės(-ių)

Profesionalų atrinktos asmeninės apsaugos ir dezinfekcijos prekės: kaukės, respiratoriai, apsauginiai skydeliai, vienkartinės pirštinės (politileninės, vinilinės, nitrilinės), dezinfekantas paviršiams, nešiojamas gelis rankų dezinfekcijai, muilas, vokai įrankių dezinfekcijai ir kita – reikalingiausios priemonės palaikyti gerą asmeninę, darbo vietos ir aplinkos higieną. Geromis kainomis internetu iš KARAL.LT  parduotuvės galite įsigyti priemones, kurios padės veiksmingai šalinti nešvarumus, apsaugos jus nuo kenksmingų bakterijų, galinčių neigiamai paveikti sveikatą. Asmeninės apsaugos ir dezinfekcijos prekės šiais laikais yra neatsiejamos priemonės šiuolaikiniu ritmu ir aktualijomis gyvenančiam žmogui. Būkite saugūs ir sveiki su KARAL.LT.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.