Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Kosmetikos produktai (plaukų, odos, manikiūro-pedikiūro ir pan.) pagal LR įstatymus negali būti grąžinami.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

- prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;

- prekė turi būti nenaudota, neatidaryta, nepraimta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);

- grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta - kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

 

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti, pasirašyti ir nuskanuoti/nufotografuoti PRETENZIJĄ ATSISIŲSTI PRETENZIJĄir ją bet kokiu jums patogiu būdu mums atsiųsti (laišku, el-paštu ar gyvai) arba pasielgti taip:

1. Prisijunkite prie savo paskyros (jei pirkote neprisijungę, norėdami užpildyti grąžinimo formą, prisijunkite tuo pačiu el. paštu, kurį naudojote pirkdami prekę);

2. Atidarykite užsakymo informaciją, paspausdami užsakymo numerį;

3. Spauskite mygtuką "PRIDĖTI ŽINUTĘ";

4. Pasirinkite grąžinamų prekių pavadinimą, kiekį, įrašykite grąžinimo priežastį ir banko sąskaitos, į kurią reikia pervesti grąžinamą sumą, numerį;

5. Spauskite mygtuką "SIŲSTI".

 

Gavę Jūsų prašymą, su Jumis susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.