Vienkartinės prekės KIRPĖJAMS

Yra sandėlyje
Vienkartinės, apsauginės ir dezinfekcijos prekės
vinil.100
4,99 €
Vienkartinės vinilinės pirštinės kirpykloms. Nepudruotos. Pagamintos iš aukštos kokybės vinilo. Prekės kirpykloms, grožio salonams.
Yra sandėlyje
Vienkartinės, apsauginės ir dezinfekcijos prekės
BASIC100
20,00 €
Vienkartiniai rankšluosčiai kirpykloms, 70 cm x 40 cm. Aukštos kokybės celiulioziniai vienkartiniai rankšluosčiai Pakuoteje 100 vienetų. 
Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)

Reikalingiausios prekės kirpykloms dezinfekcijai ir gerai higienai palaikyti: įvairių dydžių vienkartinės pirštinės (vinilinės, nitrilinės, politileninės), aliuminio folija kirpėjams (plaukų dažymui), vienkartiniai peniuarai, rankšluosčiai, termopopierius plaukų dažymui, akinių apsaugos, KN95 apsauginė veido kaukės – respiratoriai ir kitos būtinos priemonės. Vienkartinės prekės kirpėjams, esančios gausiame KARAL.LT  asortimente, yra puikiai įvertintos ir pamėgtos grožio meistrų. Tik įsivaizduokite, kaip nudžiugs jūsų klientas, kai plaukų dažymo metu jam pasiūlysite vienkartinę apsaugą akiniams, kurios dėka procedūros metu jam nereikės nusiimti akinių ir ji padės išvengti kontakto su dažais! Profesionaliai puoselėdami klientų plaukus, pasirūpinkite ir maksimaliu komfortu. KARAL.LT  prekės kirpykloms yra parduodamos ir didmena, tad patogu įsigyti didesnį kiekį gera kaina internetu.