FARMONA PROFESSIONAL produktai manikiūrui, pedikiūrui | KARAL TRADING

FARMONA PROFESSIONAL - produktai profesionaliam pedikiūrui, manikiūrui

Rodoma 1-41 iš 41 prekės(-ių)

Pristatome - FARMONA PROFFESIONAL - garbingo ir sąžiningo Lenkijos kosmetikos lyderio asortimentą manikūro ir pedikūro meistrams, masažo profesionalams.

Intensyviai kojų, rankų odos priežiūrai skirti Farmona Professional produktai manikiūrui, pedikiūrui apjungia kosmetikos naujoves ir natūralių ingredientų naudingąsias savybes. Modernios kosmetikos laboratorijoje Lenkijoje yra gaminamos priemonės suragėjusių pėdų odai, minkštinantys, drėkinantys kremai rankoms ir pėdoms, antibakterinės priemonės, produktai nuo pėdų, rankų prakaitavimo, odos šveitikliai druskos pagrindu ir kita kosmetika. Farmona Professional produktai manikiūrui, pedikiūrai išsiskiria natūralia sudėtimi, kurią sudaro tokie komponentai, kaip druskos kristalai, sidabro jonai, cinko oksidas, AHA, BHA rūgštys, inulinas, turintys antibakterinių, mineralizuojančių, priešuždegiminių savybių. Priemonės manikiūrui ir pedikiūrui padeda mažinti audinių patinimą, pėdų sunkumą ir prakaitavimą, sukuria apsauginį odos barjerą ir stimuliuoja odos imunitetą.

Neįtikėtinai turtingos ir vertingos sudėties profesionalių talpų produktai, kurie užtikrins sklandų, kokybišką ir aukšto lygio procedūros paslaugą: specialios druskos ir perlai manikiūro/pedikiūro vonelėms, kremai, kaukės, skysti-pleistrai, gydomieji tepalai, pilingai, šveitikliai, minkštinančios putos kulnams, purkškiami kremai pėdoms, šerbetai drėkinimui, kremai-pleistrai, eksfoliuojančios putos...

Nuostabus profesionalus rezultatas, skirtas bet kokiai paklausai: sausai, brandžiai odai, diabetikų pėdoms ir žaizdoms, sportininkams bei itin prakaituojantiems, geidžiantiems aromaterapijos ar prabangios relaksacijos, šilkinių rankyčių ar ieškantiems pagalbos chemikalų nualintoms rankoms, masažiniai aliejai aromaterapijai, anticeliulitinei terapijai, brandžios odos maitinimui...

Viskas, ko reikia profesionalios paslaugos išpildymui.

Farmona Natural Cosmetics Laboratory (Lenkija) - įmonė, gavusi dešimtis garbės apdovanojimų už kokybę, atsakingumą, inovacijas Europoje ir pasaulyje, ištobulinusi virš 450 produktų modernios kosmetologijos vartotojams, skaičiuojanti virš 20 savo veiklos metų.

Atstovas Lietuvoje - KARAL TRADING UAB, Sėlių g. 10, Vilnius. Tel. 8677-08555, biuras@kaaral.lt.

Interneto prekyba - www.kaaral.lt arba https://goo.gl/RnAD8z 

SVARBU: profesionalams taikomos itin ženklios nuolaidos!  — Karal Trading