COCOCHOCO keratinas plaukų tiesinimui | KARAL TRADING | Karal.lt

COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)

Yra sandėlyje
COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)
CCORIG1000+CLAR1000
180,00 €
Plaukų tiesinimas su COCOCHOCO keratinu - pažangios technologijos procedūra, kuri leidžia greitai ir tobulai ištiesinti plaukus, nepažeidžiat plauko tekstūros.
Yra sandėlyje
COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)
CC.BOOSTUP.MASK.500
26,00 €
Atkuriamoji COCOCHOCO Keratino kaukė padeda ilgiau išlaikyti tiesius plaukus po COCOCHOCO tiesinimo procedūros. 
Yra sandėlyje
COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)
CC.ANTIYELLOW.SH.500
26,00 €
ŠVIESIEMS PLAUKAMS PARYŠKINTI IR NEUTRALIZUOTI NEPAGEIDAUJAMUS GELSVUS, ORANŽINIUS TONUS NUO BALINTŲ AR ŠVIESINTŲ PLAUKŲ. VIOLETINĖS SPALVOS. Naudojimo būdas: Nedidelį kiekį šampūno paskirstykite ant drėgnų plaukų ir lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite, kol susiformuos putos. Palaikykite 1-2 minutę ir kruopščiai nuskalaukite. Paskui naudokite...
Rodoma 1-30 iš 30 prekės(-ių)

COCOCHOCO keratino priemonė plaukų tiesinimui padeda atstatyti pažeistus plaukus, suteikia ypatingo glotnumo banguotiems, garbanotiems, pūstis linkusiems plaukams. Premium klasės priemonėse yra gryno keratino ir skystojo kosmetinio aukso, amino ir organinių ir kitų rūgščių specialaus mišinio. Profesionaliam plaukų tiesinimui keratinu ir priežiūrai namuose skirta plaukų kosmetika tinka visų tipų plaukams, taip pat, balintiems ir dažytiems plaukams. Plaukus maitinančiais komponentais praturtintas COCOCHOCO keratinas plaukų tiesinimui apsaugo plaukus nuo pažeidimų, suteikia tvirtumo ir natūralaus blizgesio. Naudojant priemones su keratinu, plaukai tampa elastingi, šilkinio švelnumo ir glotnumo.

COCOCHOCO – tai moderni ir inovatyvi plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą. Plaukų atstatymas paremtas keratinu - pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir itin efektyviai juos ištiesinti. COCOCHOCO atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nepakeisdamas plauko šerdies. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas pastebimesnis. Plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui. Taip gali būti gydomi visų tipų plaukai: natūralūs ir chemiškai apdoroti (dažyti, šviesinti, chemiškai sugarbanoti arba ištiesinti). Priaugintiems plaukams nerekomenduojama naudoti dėl pavojaus pažeisti priauginimo kapsules.

COCOCHOCO privalumai:


* Ilgalaikis efektas - teisingai prižiūrint plaukus, apie 3-5 mėnesius nebereiks kaskart vargti juos

* Po ilgalaikio tiesinimo procedūros klientės plaukų sušukavimas trunka vidutiniškai 75% trumpiau

* Plaukai taps atsparūs lietui ir drėgmei, nereikės nerimauti, kad patekus lietaus ant plaukų, jie susigarbanos ar susibanguos ir visas tiesinimas žnyplėmis nuėjo veltui...

* Išplovus plaukus, jie džius trumpesnį laiką, o išdžiūvę bus tokie pat tiesūs kaip ir prieš plovimą.

* Priemonė padengia plauką apsauginiu "šarvu",  todėl jis yra apsaugomas nuo išorės poveikio, o  tokiu būdu dažytų plaukų spalva ilgesnį laiką išlieka ryškesnė.

* Procedūros metu nėra nemalonaus kvapo ir aitrių dūmų, tik malonus kokoso, obuolių ar šokolado aromatas.

* Profesionali formulė apsaugo plaukus nuo aukštos plaukų tiesintuvo temperatūros poveikio.

* Procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo ir bet kokio tipo dažymo (praėjus 2 savaitėms po dažymo).

* Plaukus galima dažyti praėjus savaitei po tiesinimo procedūros.

* Vienas produktas visų tipų plaukams – nereikia kelių modifikacijų.

* Keratiną galima naudoti dažnai (nėra apribojimų), kliento amžius – nuo 13 metų.

* Priemonė itin ekonomiška – 1 litro priemonės pakanka net 17-23 procedūrų! 

SAUGUMAS

Visos COCOCHOCO priemonės yra saugios jas naudojant pagal profesionalias instrukcijas. 

DĖMESIO: Plaukų tiesinimas gali sukelti alergines reakcijas. Odos jautrumo testas turi būti atliktas 48 val. prieš naudojimą. Stiprus kvapas gali sukelti akių dirginimą jautriems asmenims, todėl naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Būtinai naudokite apsaugines pirštines, kaukes. Jei atsiranda kokių nors dirginimo ženklų, prašome nutraukti naudojimą ir nedelsiant išplauti produktą iš plaukų. Nerekomenduojama vaikams iki 13 metų amžiaus. Nerekomenduojama nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir saugokite nuo vaikų.

Būtina laikytis naudojimo instrukcijų.

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI.