CCPURE250
Yra sandėlyje

COCOCHOCO PURE Braziliškas keratinas plaukų tiesinimui, 250 ml

42,00 €

Aprašymas

BRAZILIŠKASIS KERATININIS PLAUKŲ ATSTATYMAS/TIESINIMAS COCOCHOCO

Praktiškos ir madingos plaukų braziliškojo keratininio atstatymo (tiesinimo) procedūros, COCOCHOCO Professional (Izraelis), esmė - plauko pripildymas specialiu aktyviųjų ir naudingųjų komponentų mišiniu bei specialus ilgalaikis to užtvirtinimas, Tai profesionali saloninė plaukų priežiūros/būklės atstatymo procedūra, pilnai ir kokybiškai atkurianti plauko struktūrą bei paremta keratino baltymo – pagrindinio žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymo - panaudojimu specialiajame mišinyje.

Tai - natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grožį, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Brazilian Keratin Treatment COCOCHOCO atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas pastebimesnis. Plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui, nebesivelia, tampa lengviau iššukuojami, elastingi, lankstūs, nuostabiai krentantys, atspindintys aplinkos šviesas, jau nekalbant apie itin patogią praktinę jų kasdieninės priežiūros pusę.

Šia procedūra gali būti atstatomi visų tipų plaukai, taip pat ir nedažyti ar chemiškai apdoroti (dažyti, šviesinti, chemiškai sugarbanoti arba ištiesinti).

COCOCHOCO Professional procedūros privalumai:

- Taisyklingo ir profesionalaus procedūros atlikimo metu  nebus nemalonaus kvapo ir aitrių dūmų;

- Sudėtyje yra tik natūralūs komponentai, tame tarpe natūralus keratinas bei Negyvosios jūros mineralai;

- Atstato, sutvirtina ir atkuria plaukus, kaip antrinis procedūros efektas – plauko ištiesinimas, trunkantis 3-5 mėn.;

- Procedūros metu plaukai yra apsaugoti nuo aukštos el. tiesintuvo/žnyplių temperatūros poveikio dėl sudėtyje esančių specialiųjų komponentų;

- COCOCHOCO procedūrą galima atlikti po cheminio sušukavimo ir bet kokio tipo dažymo (praėjus 1-2 savaitėms po dažymo);

- Plaukus rekomenduojama dažyti praėjus 1-2 savaitėm po tiesinimo procedūros;

- Be agresyvių cheminių komponentų;

- Po procedūros kasdienė kliento plaukų priežiūra supaprastėja, su(si)šukavimas palengvėja, itin sutrumpėja - tetrunka vidutiniškai  net 75% trumpiau!

- Priemonių, naudojamų kasdienei plaukų priežiūrai, kiekis ženkliai sumažėja;

 - Priemonę galima naudoti dažnai (nėra apribojimų);

- Procedūros atlikimo metu rekomenduojama laikytis specialiųjų saugumo reikalavimų salone, naudoti specialias priemones (pirštines, kaukes, akių, ausų apsaugas ir kt.),patalpą profesionaliai vėdinti, atlikti klientui alergijos testą, laikytis bendrųjų profesionalių saugumo taisyklių;

- Meistrams, pradedantiems dirbti su COCOCHOCO sistema, rekomenduojama praeiti profesionalius mokymus, organizuojamus ir vedamus ekskliuzyvinio COCOCHOCO markės atstovo Lietuvoje – KARAL TRADING, UAB, bei procedūrą atlikti itin tiksliai, kruopščiai ir griežtai pagal gamintojo ir atstovo rekomendacijas ir instrukciją.

COCOCHOCO Brazilian Keratin Treatment (ORIGINAL, PURE ir GOLD) ir jų importuotoja – KARAL TRADING UAB - yra oficialiai ir tinkamai notifikuoti Europos kosmetikos gaminių portale -  CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

SAUGUMO REIKALAVIMAI:
DĖMESIO! Būtina laikytis naudojimo ir saugumo instrukcijų. 

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI GROŽIO SALONUOSE.

·       Plaukų atstatymas gali sukelti alergines reakcijas. Odos jautrumo testas privalo būti atliktas 48 val. prieš naudojimą. Pastebėjus bet kokią alerginę reakciją, priemonės jokiu būdu nenaudokite.

·       Stiprus kvapas gali sukelti akių ar gerklės, nosies dirginimą jautriems asmenims, todėl naudokite itin gerai vėdinamoje patalpoje.

·       Būtinai naudokite apsaugines pirštines, kaukes, ausų, akių apsaugas. Jei atsiranda kokių nors dirginimo ženklų, būtina nedelsiant nutraukti naudojimą ir nedelsiant išplauti produktą iš plaukų, skalauti gausiu vandens kiekiu.

·       Nerekomenduojama vaikams iki 13 metų amžiaus.

·       Nerekomenduojama nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir saugokite nuo vaikų.

PAGRINDINĖS NAUDOJAMOS PRIEMONĖS :

PRIEŠ PLAUKŲ TIESINIMO PROCEDŪRĄ REIKALINGI:
1) COCOCHOCO Clarifying gilaus plaukų valymo šampūnas
2) Elektrinis plaukų džiovintuvas
3) Vienkartiniai rankšluosčiai

PLAUKŲ TIESINIMO PROCEDŪRAI REIKALINGI:
1) COCOCHOCO Braziliškas keratinas ORIGINAL, PURE arba GOLD
2) Plaukų tiesintuvas, įkaistantis iki 220°C ir elektrinis plaukų džiovintuvas
4) Plaukų šepetys džiovinimui
5) Karboninės šukos ir karboninės šukos su smaigaliu, karboniniai segtukai plaukams
6) Tepimo šepetėlis ir dubenėlis (ne metaliniai)
7) Asmeninės apsaugos priemonės (pirštinės, antveidžiai meistrui, skydeliai veidui klientui, ausų, akių apsaugos ir pan.) 

PLAUKŲ ATSTATYMO SU COCOCHOCO INSTRUKCIJA: 

1) 2-4 kartus ištrinkite plaukus COCOCHOCO Clarifying gilaus valymo šampūnu, kuris nuo galvos odos ir plaukų paviršiaus kruopščiai pašalins visus nešvarumus. Stenkitės plaukų nevelti. Po trinkimo jokiu būdu nenaudokite kondicionieriaus ar kt.priemonių, lengvinančių iššukavimą.

2) Kruopščiai nusausinkite plaukus vienkartiniu rankšluosčiu. Pilnai išdžiovinkite juos plaukų džiovintuvu vidutiniu karštumo režimu – nuo šaknų iki galiukų, neveliant jų, nenaudojant šukų/šepečių. 

3) Švelniu šepečiu (priaugintiems plaukams arba natūralių šerių) švelniai iššukuokite plaukus, patogumo dėlei padalinkite juos į 4 lygias dalis. Padalintas dalis atskirkite karboniniais plaukų segtukais. 

4) Pasiruoškite COCOCHOCO priemonę naudojimui: buteliuką/priemonę švelniai suplakite ir į dubenėlį  (ne metalinį) įpilkite reikiamą kiekį priemonės. Priemonės paskirstymui ant plaukų naudokite plaukų dažymo šepetėlį. 

5) Netepkite priemonės ant galvos odos! COCOCHOCO priemonę  pradėkite tepti nuo galinių plaukų ketvirčių – kiekvieną 1 cm pločio plaukų sluoksnį  šepetėliu sutepkite nedideliu kiekiu priemonės ir kruopščiai prašukuokite tankiomis karboninėmis šukomis tam, kad pašalintumėte priemonės perteklių. 

6)  Palikite veikti 10 min., tuomet plaukus pilnai 100% išdžiovinkite vidutinio karštumo arba vėsiu plaukų džiovintuvu nuo šaknų iki galiukų, šepečio pagalba. 

7) Vėl padalinkite plaukus į 4 dalis. Iš kiekvienos dalies imkite plaukus labai plonomis sruogomis ir ištiesinkite elektriniu tiesintuvu su keramikinėmis plokštėmis, įkaistančiomis iki 220°C. Kiekvieną sruogą greitai tiesinkite iki 5-7 kartų (su tikslu užtvirtinti priemonę plauke). 

9) Po procedūros rekomenduojama plaukų neplauti, nerišti ar jų nešlapinti 3 dienas, - jei plaukai sušlaptų, pirma juos išdžiovinkite plaukų džiovintuvu it panaudokite karštą plaukų tiesintuvą/žnyples. Praėjus 3 dienoms, ištrinkite plaukus COCOCHOCO bedruskiu šampūnu (COCOCHOCO Free-Sulphate Shampoo) ir panaudokite COCOCHOCO kondicionierių ir kaukę.


Ir štai plaukų atstatymas / tiesinimas baigtas!

KAIP PRIŽIŪRĖTI PLAUKUS PER 72 VAL. PO ILGALAIKIO ATSTATYMO / TIESINIMO PROCEDŪROS?

Keratinas į plauką visiškai įsigeria tik praėjus maždaug 72 valandoms po ilgalaikio atstatymo / tiesinimo procedūros, todėl plaunant plaukus per pirmąsias 72 val. ar kitaip veikiant jų išvaizdą, keratinas nuo plauko nusiplaus ir ilgalaikio tiesinimo procedūra galimai neduos maksimalaus rezultato, todėl

- Nešiokite plaukus palaidus visą laiką. 
- Neriškite plaukų į uodegą ir nepinkite į kasą, taip pat nenaudokite plaukų segtukų, lankelių ar gumyčių, kad nesusiformuotų įspaudimai, bangos ar garbanos. 
- Neužkiškite plaukų už ausų ir nenaudokite akinių tam, kad jie neleistų plaukams kristi ant veido. 
- Neplaukite ir netrinkite plaukų, nesilankykite pirtyje, kad  keratinas galėtų pilnai įsigerti į plauką ir jį atstatytų. 
- Saugokite pirmosiomis dienomis plaukus nuo bet kokios drėgmės, - o jei plaukai netyčia sušlaptų – kuo skubiau juos išdžiovinkite plaukų džiovintuvu ir  ištiesinkite plaukų tiesinimo žnyplėmis. 

SVARBU! Kokybiškai plaukų priežiūrai po ilgalaikio plaukų atstatymo / tiesinimo bei rezultatų užtvirtinimui rinkitės tik tokias priemones, kurių sudėtyje nėra sulfatų ir kt. druskų (SLS), silikonų, gliuteno, parabenų.

COCOCHOCO plaukų tiesinimo procedūros instrukcija čia: COCOCHOCO INSTRUKCIJA

 

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Panašios prekės

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.