Įmonė įkurta 2008 m., ir jau 14 metų kaip mes nuolat - tarp  STIPRIAUSIŲJŲ LIETUVOJE įmonių (pagal oficialius Credit Info reitingus)!
Profesionalios vadybininkių konsultacijos ir spec. kainos profesionalams, seminarai, apmokymai - surengiame virš 200 seminarų per kalendorinius metus!
KAARAL
Virš 60.000 užsiregistravusių klientų bei 15 patikrintų ir efektyvių profesionalių prekinių ženklų atstovavimas!
Siunčiame prekes Lietuvoje ir Europoje.
Jūsų paslaugoms - energingos ir itin patyrusios vadybininkės, 2 firminės fizinės parduotuvės Vilniuje bei Klaipėdoje bei nuosava mokymų studija MASTER-CLASS Sėlių g. 10, Vilniaus centre!
KARAL TRADING, UAB — PROFESIONALUS JŪSŲ SALONO PARTNERIS

www.karal.lt grožio prekių parduotuvę geriausiai apibūdina gausus plaukų, veido, kūno, nagų priežiūros priemonių asortimentas, skirtas kirpykloms ir paprastam vartotojui, profesionalus dėmesys kiekvienam klientui, nuolatos atnaujinamos modernio grožio prekės, geros kainos ir kokybės santykis.

Esame seminarų ir naudingos informacijos portalas, siekiantis supažindinti su naujovėmis, perteikti teorines ir praktines žinias, kurias iš karto galėtumėte taikyti savo darbinėje veikloje. Apie mus ir mūsų profesionalią kosmetiką galite sužinoti daugiau užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę arba aplankę mus Vilniuje ir Klaipėdoje esančiose fizinėje parduotuvėse. Dirbame ir didmena, taikome nuolaidas ir specialius pasiūlymus.

Ši e-parduotuvė - tai profesionalių grožio prekių ir seminarų el.parduotuvė ir informacinis grožio portalas. Mes siekiame, kad informacija apie profesionalų priemones ir jų naudojimą būtų prieinama ne tik grožio srities specialistams, bet ir paprastam vartotojui, kuris ieško kokybiško ir profesionalaus produkto plaukams, nagams, rankoms ar pėdoms. Produktus parduodame firminėje parduotuvėje/biure, vadybininkių pagalba, taip pat siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą kurjerių tarnybomis, OMNIVA paštomatus, bei į Europos šalis Lietuvos paštu ir jo tarifais arba VENIPAK GLOBAL paslauga.

Nuolat rengiame mokymus grožio profesionalams puikiai įrengtoje mokymų studijoje MASTER-CLASS Vilniuje ir patyrimų studijoje Klaipėdoje.

Įvairūs aksesuarai grožio profesionalams, vienkartinės bei dezinfekavimo priemonės, atitinkančios modernius higienos reikalavimus.

Visą produkciją įvežame patys, todėl galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Profesionaliems dirbantiems kirpėjams taikome specialias kainas! Yra išimčių.

Dirbame nuoširdžiai, atsakingai ir profesionaliai. Siekiame kuo geriau tenkinti Jūsų poreikius ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą, patariame ir sudarome galimybes saugiai atsiskaityti, taip pat greitai ir saugiai pristatome Jūsų išsirinktus produktus. Originalumas, ekonominė nauda, nesuvaržyta kūrybinė laisvė ir patenkintas klientas – tai yra pagrindinės mūsų vertybės, kurias siūlome Jums, gerbiami klientai!

Norite prieš įsigydami profesionalią priemonę ją apžiūrėti, o gal reikalinga konsultacija?

Kontaktai ir rekvizitai