PROLINK BE NATURAL priemonės odelėms šalinti | KARAL TRADING

PROLINK BE NATURAL - specializuotos priemonės kaluso ir kutikulų šalinimui (JAV)

Yra sandėlyje
PROLINK BE NATURAL - specializuotos priemonės kaluso ir kutikulų šalinimui (JAV)
21250
14,00 €
CUTICLE ELIMINATOR Kutikulos minkštinimo skystis ir veiksminga priemonė nagų odelėms lengvai šalinti. Per 45 sek. suminkština kutikulą. Pasaulyje pripažintas prekinis ženklas.
Yra sandėlyje
PROLINK BE NATURAL - specializuotos priemonės kaluso ir kutikulų šalinimui (JAV)
21280
25,00 €
CUTICLE ELIMINATOR Kutikulos minkštinimo skystis. Populiariausia odelių minkštinimo priemonė manikiūrui. Naudojamas kutikulos ir odelių pašalinimui higieninio manikiūro metu.
Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Manikiūro ir pedikiūro profesionalų pasirinkimas Nr.1! Specializuotos PROLINK BE NATURAL priemonės visų tipų manikiūrui ir pedikiūrui: aparatiniam, klasikiniam, SPA padeda greitai ir efektyviai šalinti kutikulas, suragėjusią pėdų odą ir nuospaudas. PROLINK BE NATURAL priemonės pasižymi didele veikliųjų medžiagų koncentracija, kuri itin greitai suminkština kutikulas ir kulnų odą, paruošia nuospaudas efektyviam pašalinimui dilde. Visiškai saugios priemonės veikia tik suragėjusį odos sluoksnį, nepažeidžia gyvų epidermio ląstelių, nago plokštelės paviršiaus. Profesionalios kosmetikos priemonės yra dermatologų ir pediatrų patikrintos. Pedikiūro ir manikiūro priemones paprasta ir saugu naudoti. Malonaus aromato. Patogu įsigyti internetu. KAARAL prekiaujame ir didmena.

BE NATURAL – aukščiausios kokybės klasikiniam, aparatiniam ir SPA pedikiūrui skirtų priemonių linija. Prekės ženklo vizitinė kortelė – nuospaudų šalinimo priemonė Callus Eliminator. Tai – pasaulinis lyderis nuospaudų ir net itin suragėjusios kulnų odos šalinimo srityje.

BE NATURAL pedikiūro priemonės pasižymi šiais privalumais:

* Efektyvumu – didelės koncentracijos veikliosios medžiagos itin greitai ir efektyviai pašalina odeles ir suragėjusią pėdų odą. Šveitikliai ir kremai taip pat yra praturtinti maistingomis medžiagomis, kurios puoselėja išsausėjusią ir sutrūkinėjusią rankų ir kojų odą.

* Paprastumu – itin kompaktiško BE NATURAL asortimento pilnai užtenka spręsti pagrindines rankų ir pėdų odos problemas, su kuriomis kasdien susiduria manikiūro ir pedikiūro meistrai.

* Universalumu – šveitikliai ir kremai puikiai tinka tiek  manikiūrui, tiek pedikiūrui.

* Produktų sudėtyje nėra rūgščių ir dirbtinių priedų, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas.  Dėl šios priežasties preparatus drąsiai gali rinktis diabetu sergantys ir jautrią odą turintys klientai.

* Profesionalūs žurnalai Nails ir Nailpro  ne kartą pripažino BE NATURAL produkciją geriausia savo srityje.

BE NATURAL produktų gamintoja - kompanija American International Industries, įkurta 1971 metais JAV. Savo veiklos pradžioje gaminusi ir prekiavusi vos keliolika kosmetologinių preparatų, šiandien kompanija American International Industries - pasaulinis koncernas, atstovaujantis daugiau nei 30 visame pasaulyje puikiai žinomų ir specialistų labai vertinamų prekinių ženklų.