BACO POST COLOR dažytų plaukų priežiūros produktai | KARAL TRADING | K

BACO POST COLOR - dažytų plaukų priežiūros produktai profesionalams

Yra sandėlyje
KAARAL - profesionalūs plaukų dažai, produktai plaukų dažymui, priežiūrai, stilizavimui (ITALIJA)
B1007
19,00 €
Kaaral Baco vienkartinės drėgnos servetelės puikiai nuvalo dažų dėmes nuo odos likusias po plaukų dažymo procedūros. Nereikia naudoti jokios papildomos priemonės. Neišsausina odos. Tai patogesnis įrankis dėmių nuo odos nuvalymui nei dažų dėmių valymo kremas, kuriam dar papildomai reikia turėti vatos lapelių. Supakuotos po vieną vienetą atskiruose...
Yra sandėlyje
KAARAL - profesionalūs plaukų dažai, produktai plaukų dažymui, priežiūrai, stilizavimui (ITALIJA)
B1001
10,00 €
BACO BARRIER CREAM Apsauginis odos kremas skirtas apsaugoti veido ir kaklo odą aplink kraštinę plaukų augimo liniją nuo dažų dėmių. Užtepus kremo ant odos, tos vietos apsaugomos nuo dažų įsigėrimo į odą.
Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

BACO POST COLOR profesionali linija su hidrolizuotu šilku ir ryžių proteinais saugo plauko spalvą, ypatingai giliai drėkina ir maitina plaukus. Naujos kartos produktas, skirtas specialiai dažytų plaukų priežiūrai ir spalvos išsaugojimui. BACO POST COLOR šampūnas ir kondicionierius, patekdami į giliuosius plauko sluoksnius, suintensyvina spalvos sodrumą, daro plaukus elastingesnius, saugo nuo išsausėjimo ir išblukimo. Plaukų priežiūros priemonės saugiai valo, atstato plaukų struktūrą ir suteikia apimties. Plaukų kosmetika yra be parabenų, be druskų, galinčių pakenkti plaukams. Inovatyvi plaukų priežiūros linija skirta norintiems išsaugoti spalvos sodrumą ir ją dar labiau paryškinti, suteikti intensyvų maitinimą ir glotnumą.