COCOCHOCO keratino priemonės plaukams | KARAL TRADING | Karal.lt

COCOCHOCO keratinas ir priemonės

Yra sandėlyje
COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)
CCORIG1000+CLAR1000
180,00 €
Plaukų tiesinimas su COCOCHOCO keratinu - pažangios technologijos procedūra, kuri leidžia greitai ir tobulai ištiesinti plaukus, nepažeidžiat plauko tekstūros.
Yra sandėlyje
COCOCHOCO - ilgalaikis keratininis plaukų atstatymas ir tiesinimas (IZRAELIS)
CC.BOOSTUP.MASK.500
26,00 €
Atkuriamoji COCOCHOCO Keratino kaukė padeda ilgiau išlaikyti tiesius plaukus po COCOCHOCO tiesinimo procedūros. 
Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)

Brazilian Keratin Treatment (BKT) COCOCHOCO (Izraelis) – tai pažeistų plaukų atstatymas keratinu. Plaukų atstatymas paremtas keratino baltymu, kuris sudaro net 97% plauko struktūros - tai pagrindinė statybinė medžiaga, reguliuojanti visą plauko išvaizdą. Dėl netinkamos mitybos, aplinkos sąlygų, netinkamos plaukų priežiūros, naudojant nekokybiškas plaukų priežiūros priemones, formavimo įrankius, plaukai praranda natūrąlųjį savo keratiną. Kai jo trūksta, plaukai išplonėja, pradeda lūžinėti, pučiasi ar veliasi. Jie praranda sveiką išvaizdą, blizgesį ir  elastingumą.  COCOCHOCO procedūros metu plaukas yra prisotinamas keratinu - keratino molekulės įsiskverbia į giluminę plauko struktūrą, visiškai jį užpildo ir išlieka viduje. Plaukams sugrąžinamas natūralus blizgesys, jie atrodo nuostabiai, tampa paklusnūs ir sveiki, atsparūs mechaniniams pažeidimams, ilgiau išlieka plaukų spalvos sodrumas po dažymo, plaukai tampa paslankūs, lengvai iššukuojami, netgi be pagalbinių priemonių. Ypač rekomenduojama procedūrą atlikti sausiems, pažeistiems plaukams, po cheminio tiesinimo ar garbanojimo.  Dažniausiai plaukai po procedūros tampa itin tiesūs.

COCOCHOCO keratino priemonės plaukams – tai pažangios technologijos plaukų priežiūros linija, kuri leidžia greitai ir tobulai ištiesinti plaukus, nepažeidžiat plauko struktūros. Plaukus puoselėjančios formulės pagrindą sudaro keratinas, kuris padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų ir suteikia nuostabią išvaizdą. Iškart po procedūros plaukai tampa tiesūs, elastingesni, akinančiai blizgantys ir švelnūs tarsi šilkas. COCOCHOCO keratino priemonės plaukams yra tinkamos visų tipų plaukams, taip pat, natūraliems, balintiems ir žiliems plaukams. Aukštos kokybės priemonės padeda ilgiau išlaikyti plaukus tiesius po profesionalaus plaukų tiesinimo kirpykloje, grožio salone. COCOCHOCO plaukų kosmetikos liniją sudaro šampūnai, kondicionieriai, kaukės, fluidai ir daugybė kitų priemonių plaukams.

COCOCHOCO atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus.  Kuo labiau pažeistas plaukas, - tuo efektas pastebimesnis.