Intensyvios priežiūros (gydomosios) nagų priemonės DURI

Intensyvios priežiūros (gydomosios) nagų priemonės DURI

  • -65%
Yra sandėlyje
DURI - profesionalūs nagų lakai, dildės ir gydomosios priemonės (JAV)
QUICKDRYOIL.15
2,10 € 6,00 €
Naudojamas kaip viršutinė nagų lako danga. Saugo nagų laką nuo subėgimų.
Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

Nagų lakai

DURI  (JAV) – viena iš pirmaujančių pasaulyje kompanijų, kurios sėkmingai kuriama produkcija yra: priemonės nagų būklei gerinti bei spalvoti nagų lakai. DURI produkcija, gaminama pagal naujausias ir pažangiausias technologijas, yra vadinama „protinga“ - ji pati „suranda“ problemą ir pašalina ją geriausiu būdu. Dėka itin kokybiškų produktų, kompanijos populiarumas nuolatos auga ir pelno vis didesnį pripažinimą visame pasaulyje.

Šiuo metu asortimentą sudaro:

* Spalvotų lakų kolekcija meniniam nagų dizainui (240 atspalvių);
* Spalviniai sprendimai prancūziškam manikiūrui (27 atspalviai);
* Profesionalios priemonės nago plokštelės ir kutikulos priežiūrai;
* Itin greitai džiūvantys nagų lako džiovikliai; 
* Profesionalios nagų dildės.

DURI  filososija - SVEIKI GRAŽŪS NAGAI - silpnų, plonų, lūžinėjančių ir besisluoksniuojančių nagų priežiūra ir stiprinimas. DURI nežada, o garantuoja, kad po savaitės Jūsų nagų būklė pastebimai pasikeis. Nagai nustos lūžinėti, nago plokštelė taps pastebimai storesnė. Preparatai skirti nagų regeneracijai, taip pat ir po nagų priauginimo. Padeda išvengti nagų sluoksniavimosi, išlygina nago plokštelės nelygumus ir defektus.Taip pat skatinamas nago augimas. Išmėginę DURI priemones, Jūs įsitikinsite, kad juos naudoti itin paprasta, o efektas – maksimalus.

DURI  nuolat seka naujausias nagų pramonės madas bei „koja kojon“ žengia su jauniausiomis tendencijomis. Atsižvelgiant į šiuolaikinio kliento poreikius, keturis kartus per metus pristatomos sezoninės nagų lakų kolekcijos ir nuolat atnaujinama pagrindinė spalvų paletė.
Platus profesionalių nagų lakų asortimentas ir pats didžiausias prancūziško manikiūro atspalvių pasirinkimas! Lakai sukurti taip, kad kuo mažiau kenktų nagams. Jie priskiriami „gydomųjų“ lakų kategorijai. Neturi aitraus kvapo. Lakų dažikliai minimaliai įsigeria į nago struktūrą. Dėl unikalios cheminės sudėties greitai džiūsta ir savaime išsilygina. Ant natūralių ir dirbtinų nagų išsilaiko nuo 10 iki 14 dienų.

DURI  -  pats naujausias, įdomiausias ir madingiausias sprendimas idealiam manikiūrui.