COLOUR REVOLUTION - hibridinis nagų lakas iš ARTISTIC

COLOUR REVOLUTION - hibridinis nagų lakas iš ARTISTIC

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Ši hibridinė ARTISTIC nagų lako danga – tikra revoliucija nagų priežiūros ir dizaino srityje.

Eilė privalumų, kurie sudomins ir suvilios kiekvieną dailių nagų fanę – moterį, kuri vertina greitį, patogumą, rūpinasi nagų sveikata ir, žinoma, naujausiomis mados tendencijomis:

-         Lanksti ir patvari danga, turinti gelio savybių, itin lengvai tepama ir savaime išsilyginanti;

-         Danga, atspari braižymams, smūgiams, nubrozdinimams...

-         Danga, besilaikanti iki 10 dienų – net dvigubai ilgiau nei paprastas nagų lakas;

-         Lakavimui nereikalinga jokia spec. lempa – nei UV, nei LED;

-         Dizainerių kurta ir pastoviai atnaujinama atspalvių paletė – holivudinis ARTISTIC kokybės blizgesys;

-         Dangos nuėmimui nereikalingas joks atmirkymas ar šlifavimas, nes pakanka (neįtikėtina!) tik paprasto nagų lako valiklio!

-         Puiki sudėtis – 5-ių ‚be‘ formulė: produkto sudėtyje nerasite tokių nepageidaujamų, bet dažnai įprastų ingredientų kaip formaldehido, formaldehidinių dervų, tolueno, DBP, kamparo.

KAIP NAUDOTI:

  1.        Po atlikto ‚sauso manikiūro‘ (be mirkymo) nago plokštelę nuriebalinkite su ARTISTIC Prep (jei norite, kad danga laikytųsi net 10 dienų)
  2.       Nago plokštelę plonu sluoksniu kruopščiai ir tolygiai padenkite REACTIVE BONDER – baziniu sluoksniu ir palaukite kol jis išdžius.
  3.      Nulakuokite nagą pasirinktaja COLOUR REVOLUTION hibridinio lako spalva, 1-2 sluoksniais; idealiam ir greitam džiūvimui panaudokite paprastos lempos teikiančia šviesą ir šilumą – lakuokite būtinai dienos šviesoje.
  4.      Užbaikite lakavimą REACTIVE GLOSS sluoksniu – tai viršutinė paskutinioji sistemos danga. Šis sluoksnis tobulai išlygins lako sluoksnių paviršių, dangai suteiks blizgesio ir atsparumo, kad džiugintų jūsų reiklią akį visas 10 dienų... 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.