COLOUR REVOLUTION - hibridinis nagų lakas iš ARTISTIC

COLOUR REVOLUTION - hibridinis nagų lakas iš ARTISTIC

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Ši hibridinė ARTISTIC nagų lako danga – tikra revoliucija nagų priežiūros ir dizaino srityje.

Eilė privalumų, kurie sudomins ir suvilios kiekvieną dailių nagų fanę – moterį, kuri vertina greitį, patogumą, rūpinasi nagų sveikata ir, žinoma, naujausiomis mados tendencijomis:

-         Lanksti ir patvari danga, turinti gelio savybių, itin lengvai tepama ir savaime išsilyginanti;

-         Danga, atspari braižymams, smūgiams, nubrozdinimams...

-         Danga, besilaikanti iki 10 dienų – net dvigubai ilgiau nei paprastas nagų lakas;

-         Lakavimui nereikalinga jokia spec. lempa – nei UV, nei LED;

-         Dizainerių kurta ir pastoviai atnaujinama atspalvių paletė – holivudinis ARTISTIC kokybės blizgesys;

-         Dangos nuėmimui nereikalingas joks atmirkymas ar šlifavimas, nes pakanka (neįtikėtina!) tik paprasto nagų lako valiklio!

-         Puiki sudėtis – 5-ių ‚be‘ formulė: produkto sudėtyje nerasite tokių nepageidaujamų, bet dažnai įprastų ingredientų kaip formaldehido, formaldehidinių dervų, tolueno, DBP, kamparo.

KAIP NAUDOTI:

  1.        Po atlikto ‚sauso manikiūro‘ (be mirkymo) nago plokštelę nuriebalinkite su ARTISTIC Prep (jei norite, kad danga laikytųsi net 10 dienų)
  2.       Nago plokštelę plonu sluoksniu kruopščiai ir tolygiai padenkite REACTIVE BONDER – baziniu sluoksniu ir palaukite kol jis išdžius.
  3.      Nulakuokite nagą pasirinktaja COLOUR REVOLUTION hibridinio lako spalva, 1-2 sluoksniais; idealiam ir greitam džiūvimui panaudokite paprastos lempos teikiančia šviesą ir šilumą – lakuokite būtinai dienos šviesoje.
  4.      Užbaikite lakavimą REACTIVE GLOSS sluoksniu – tai viršutinė paskutinioji sistemos danga. Šis sluoksnis tobulai išlygins lako sluoksnių paviršių, dangai suteiks blizgesio ir atsparumo, kad džiugintų jūsų reiklią akį visas 10 dienų...