Įmonė įkurta 2008 m., ir jau 8 metai kaip mes - tarp  STIPRIAUSIŲJŲ LIETUVOJE įmonių (pagal oficialius Credit Info reitingus) nuolatos!
Profesionalios vadybininkių konsultacijos ir spec. kainos profesionalams, seminarai, apmokymai - surengiame virš 100 seminarų per kalendorinius metus!
KAARAL
Virš 20.000 užsiregistravusių klientų bei 15 patikrintų ir efektyvių profesionalių prekinių ženklų atstovavimas!
Siunčiame prekes Lietuvoje ir Europoje.
Jūsų paslaugoms - energingos ir itin patyrusios vadybininkės, firminė fizinė parduotuvė bei nuosava mokymų studija MASTER-CLASS Sėlių g. 10, Vilniaus centre!
KARAL TRADING, UAB — PROFESIONALUS JŪSŲ SALONO PARTNERIS

Ši e-parduotuvė - tai profesionalių grožio prekių ir seminarų el.parduotuvė ir informacinis grožio portalas. Mes siekiame, kad informacija apie profesionalų priemones ir jų naudojimą būtų prieinama ne tik grožio srities specialistams, bet ir paprastam vartotojui, kuris ieško kokybiško ir profesionalaus produkto plaukams, nagams, rankoms ar pėdoms. Produktus parduodame firminėje parduotuvėje/biure, vadybininkių pagalba, taip pat siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą kurjerių tarnybomis, OMNIVA paštomatus, bei į Europos šalis Lietuvos paštu ir jo tarifais arba VENIPAK GLOBAL paslauga.

Nuolat rengiame mokymus grožio profesionalams puikiai įrengtoje mokymų studijoje MASTER-CLASS.

Įvairūs aksesuarai grožio profesionalams, vienkartinės bei dezinfekavimo priemonės, atitinkančios modernius higienos reikalavimus.

Visą produkciją įvežame patys, todėl galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Profesionalams taikome specialias kainas!

Dirbame nuoširdžiai, atsakingai ir profesionaliai. Siekiame kuo geriau tenkinti Jūsų poreikius ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą, patariame ir sudarome galimybes saugiai atsiskaityti, taip pat greitai ir saugiai pristatome Jūsų išsirinktus produktus. Originalumas, ekonominė nauda, nesuvaržyta kūrybinė laisvė ir patenkintas klientas – tai yra pagrindinės mūsų vertybės, kurias siūlome Jums, gerbiami klientai!

Norite prieš įsigydami profesionalią priemonę ją apžiūrėti, o gal reikalinga konsultacija?

Kontaktai ir rekvizitai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.