PURIFY FILLER linija plaukams | KARAL TRADING | Karal.lt

FILLER - užpildanti plauką linija su hialiurono rūgštimi bei keratinu

Yra sandėlyje
Pagrindinis
pompa.platinimas
3,00 €
Pompa itin taupo produkto naudojimą, yra kokybiška ir ilgai naudotina. Pompą pradėti naudoti reikia taip: viena ranka tvirtai laikant už pompos pagrindo, kita ranka sukti snapą pagal laikrodžio rodyklę tol, kol snapas pašoks į viršų ir taps pasiruošusiu pompuoti. Ši pompa tinka: 500 ml kaukėms ULTRA, HYDRA ir ROYAL JELLY 1 L kaukei PURIFY FILLER Mask 1 L...
Rodoma 1-18 iš 18 prekės(-ių)

Trapūs, lūžinėjantys plaukai? PURIFY FILLER linija plaukams su hialuronu ir keratinu padės profesionaliai atstatyti išsausėjusius, nualintus plaukus ir grąžinti jiems elastingumą, padidinti plaukų apimtį ir drėgmę. Plaukų dažymo, šviesinimo, balinimo procedūros bei agresyvių priemonių naudojimas gali silpninti plaukus, turėti įtakos jų trupėjimui, todėl labai svarbu nuolatos plaukus maitinti naudingosiomis medžiagomis. PURIFY FILLER linija plaukams, kurią sudaro šampūnas, kaukė plaukams ir plaukų ampulės savo sudėtyje turi 2 pagrindinius komponentus: hialuroną ir keratiną. Hialuronas intensyviai drėkina plaukus iš vidaus, apsaugo nuo perteklinio negatyvaus poveikio, plaukai tampa blizgantys ir lankstūs. Keratinas atstato plauko gijas iš vidaus, išlygina plauko paviršių, lemia plauko stiprumą, elastingumą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.