MARAES plaukų priežiūros priemonės | KARAL TRADING | Karal.lt

MARAES Veganiškos formulės organiškos ir tausojančios 6 linijos plaukams su sertifikuotu Monoi de Tahiti

Yra sandėlyje
Pagrindinis
pompa.platinimas
3,00 €
Pompa itin taupo produkto naudojimą, yra kokybiška ir ilgai naudotina. Pompą pradėti naudoti reikia taip: viena ranka tvirtai laikant už pompos pagrindo, kita ranka sukti snapą pagal laikrodžio rodyklę tol, kol snapas pašoks į viršų ir taps pasiruošusiu pompuoti. Ši pompa tinka: 1 L ir 500 ml: PURIFY FILLER kaukei MARAES linijos COLOR CARE kaukei MARAES...
Rodoma 1-52 iš 56 prekės(-ių)

Plaukus maitinančios ir tausojančios "MARAES" plaukų priežiūros priemonės suteikia intensyvią priežiūrą visų tipų plaukams: šampūnai, kaukės, kondicionieriai, glotninantis aliejus plaukams ir atstatantis serumas plaukams, jų galiukams. MARAES plaukų priežiūros priemonės su keratinu, Monoi de Tahiti (Taičio gardenijos) sertifikuotu ekologišku aliejumi iš Polinezijos ir kitais vertingais ekstraktais.

Maitinančios plaukų priežiūros priemonės yra be sulfatų, be parabenų, be gliuteno, be SLS, SLE, be silikonų, be mineralinių aliejų. Naujos kartos koncentruotos priemonės plaukams profesionaliai rūpinasi plaukais: švelniai valo odą, dažai suteikia sodrią spalvą, aliejus ir serumas gerina plaukų struktūrą. Po procedūrų plaukai tampa blizgantys, giliai sudrėkinti ir pamaitinti, gerėja bendra plaukų būklė.