BEOX1581
Yra sandėlyje

ROYAL GOLD 24K Glow On - Gold Repair - Atstatomasis aliejus plaukams su kosmetiniu auksu, 30 ml

23,00 €

Aprašymas

ROYAL GOLD 24K Glow On - Gold Repair Atstatomasis aliejus plaukams, 30 ml

- yra maitinantis aliejus plaukams, praturtintas kosmetiniu auksu, rūgščių ir aliejų mišiniu, kuris apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos veiksnių poveikio, suteikdamas plaukams žvilgesio, glotnumo, užtikrindamas ilgalaikį poveikį.

Rekomenduojama naudoti šį produktą kartu su kitais šios linijos - BEOX ROYAL GOLD 24K LUMINOUS - šampūnu ir kauke plaukams.

šioje naujausioje Royal Gold 24K produktų linijoje yra unikalių veikliųjų medžiagų iš vaisių ir aliejų, randamų Amazonės baseine, kurie užtikrina plaukų priežiūrą visais aspektais – išlygina plauko paviršių, drėkina, maitina, pašalina garbanojimąsi, atkuria pažeistas plaukų skaidulas ir suskilinėjusius galiukus, kartu suteikdamas ypatingo žvilgesio ir švelnumo.

Visos šios priemonės (šampūnas, kaukė ir aliejus) yra be parabenų, be sulfatų ir be silikono.

Produktai tinka visų tipų plaukams.

Tiek šampūnas, tiek kaukė gali būti naudojami kasdien.

 KERATIN SERVICE


BEOX PROFESSIONAL, Brazilija.  

Notifikuota ir sertifikuota pagal EU įstatymus

BEOX atstovas Baltijos šalyse - KARAL TRADING UAB

Sėlių g. 10, Vilnius

_____________________________

Daugiau apie produkto ingredientus:

KONGENIO ALIEJUS/PRACAXI OIL (Pentaclehtra Macroloba):

Šie medžiai kilę iš Brazilijos, Gvianos, Trinidado ir Tobago bei kitų Pietų ir Centrinės Amerikos šalių.

Remiantis naujausiais tyrimais, šių vaisių aliejuje yra didžiausia beheno rūgšties koncentracija (19%), kuri yra net 6 kartus didesnė nei žemės riešutų aliejuje.

Dėl savo drėgmę išlaikančių savybių kongenio ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač šiuolaikinėse plaukų priežiūros produktų formulėse. Jo aliejuje gausu vitaminų ir riebalų rūgščių, kurie nuostabiai drėkina ir maitina plauką, sukuria apsauginę plėvelę apie plauko pluoštą, apsaugodama sruogas nuo žalingo saulės spindulių poveikio, pvz., blukimo, džiūvimo, šiaušimosi ar garbanojimosi. Jis taip pat prailgina plaukų drėkinimo procesą, sukuria šilkinę tekstūrą, kontroliuoja apimtį bei kondicionuoja plaukų skaidulas, todėl itin naudingas pažeistiems, balintiems ar dažytiems plaukams.

OJONO/ALYVPALMĖS ALIEJUS (Elaeis Oleifera):

Ojon palmė randama prie Madeiros upės, Brazilijos Amazonėje, kur auga didelės šio augalo grupės, taip pat Centrinėje Amerikoje.

Ojon yra vienintelis organinis komponentas, turintis tokią pačią plaukų keratino sudėtį kaip plauko keratinas. Jis labai turtingas amino rūgščių, antioksidantų ir lipidų, apsaugo nuo slinkimo, idealiai tinka produktams, skirtiems plaukų rekonstrukcijai, glotnumui, lankstumui, drėkinimui; taip pat balintiems ir chemiškai apdorotiems plaukams, pvz., mechaninių ir terminių procedūrų pažeidimams atstatyti.

BURITI ALIEJUS (Maurittia Flexuosa):

Buriti, Amazonės palmės aliejus, turtingas riebiųjų rūgščių ir vitaminų, yra galingas antioksidantas, pasižymintis atgaivinančiomis ir atstatančiomis savybėmis, apsauga nuo saulės ir giliu drėkinimu, užkertantis kelią ankstyvam senėjimui, plaukų slinkimui ir lūžinėjimui.

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:
Panašios prekės