BEOX280/1
Yra sandėlyje

Açai Ampola - Greitai atstatanti plauko struktūrą 'šaltojo botokso' ampulė su vertingu acai ekstraktu, 1x 15 ml

9,00 €

Aprašymas

Açai Cream Ampola - Atstatančios ir sustiprinančios plauko struktūrą 'šaltojo botokso' ampulės su vertingu acai ekstraktu, 6 vnt. x 15 ml pakuotė

Sukurta iš unikalaus gamtos šedevro - Amazonės baseine, Brazilijoje randamų itin vertingų acai uogų ekstrakto ir Bio-Restore® komplekso, koncentruota ir ekskliuzyvinė produkto formulė tapo mažu stebuklu profesionalaus greito plaukų atstatymo ir puoselėjimo procedūrų lydere.

Galingas struktūros atstatymo efektas akimirksniu paveikia pažeisto plauko kutikulinį sluoksnį, suteikia jam naujos kokybės, ilgai trunkančio rezultato.

Procedūra tinka net itin pažeistiems plaukams atstatyti, nes jos metu nėra naudojam aukšta temperatūra, sukelianti papildomas rizikas.

Plaukai tampa glotnūs, elastingi, paklusnūs, iššukuojami, blizgūs ir šilkiniai - tokie, kokių dažniausiai siekiama, kalbant apie plauko grožį ir kokybę.

Tinka po plaukų dažymo, sruogavimo ir pan.

NAUDOJIMAS: Ampulė naudojama ir jos turinys ruošiamas išskirtinai tik prieš pat procedūros atlikimą: atsargiai atidarykite ampulę, į dubenėlį supilkite jos turinį, lėtai įpilkite 100 ml šilto vandens. Išmaišykite šepetėliu, kol fantastiško kvapo mišinys taps vientisos homogeninės kreminės konsistencijos. Ant švarių, drėgnų (nusausintų) plaukų tolygiai ir nuosekliai užtepkite gautą mišinio masę, palikite veikti 10-20 min.

Geriausia būtų pridengti plaukus PE kepurėle, kad mišinys neišdžiūtų/neišgaruotų. Puiku būtų plaukus pašildyti (specialiu gobtuvu ar apvyniojus šiltu rankšluosčiu ar pan.).

Gerai nuskalaukite plaukus. Rekomenduojame panaudoti Açai Nutre Care Oil - kaip apsaugą nuo karščio prieš džiovinant plaukus elektriniu džiovintuvu.

Formuokite, modeliuokite, džiaukitės puikiais plaukais :)

PROCEDŪROS DEMO:

BEOX PROFESSIONAL, Brazilija. 

Notifikuota ir sertifikuota pagal EU įstatymus

BEOX atstovas Baltijos šalyse - KARAL TRADING UAB

Sėlių g. 10, Vilnius

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:
Panašios prekės