Yra sandėlyje

COLORSPLASH NEW plaukų dažų paletė (BACO COLORSPLASH dažams po 100 ml)

15,00 €

krepsas

Aprašymas

PALETĖ - COLORSPLASH VEGAN FRIENDLY spalvotiems (ryškių ir pastelinių spalvų) tiesioginių pigmentų beamoniakiams dažams plaukams (100 ml)

Dažai į kainą neįeina.

Šie dažai yra pusiau permanentiniai tiesioginių pigmentų pagrindu, beamoniakiai, paprasto naudojimo, saugūs, nereikalaujantys maišymo su jokiais aktyvatoriais.

VEGAN FRIENDLY.

Be parabenų, be MEA.

Praturtinti keratinu ir šilku, kynvos (Bolivinės balandos) ir makadamijos aliejais.

Paruošti naudojimui.

Tai - naujausia madingiausia paletė iš 12 spalvų: itin ryškūs 6 VIVID atspalviai ir 6 pasteliniai atspalviai (pasirinkite norimą spalvą).

Išlieka iki 8-10 plovimų.

Suteikia blizgesio, lankstumo, minkštumo, elastingumo, išlygina plauko kutikulinį sluoksnį.

Spalvai suteikia išraškos ir gaivos, ryškumo ir spalvos akcentų.

COLORSPLASH e-katalogas: COLORSPLASH KATALOGAS

REKOMENDACIJOS:

Ryškūs atspalviai skirti plaukams nuo 7-8 tono (lygio); norint gauti itin ryškią spalvą, šiuos ryškius dažus reikia naudoti ant išbalinto 10 šviesumo  lygio plauko arba ant natūralaus 10 šviesumo lygio plauko.

Pasteliniai atspalviai idealiai tiks dažant "švaraus" 10-o šviesumo lygio plaukus.

NAUDOJIMAS: Ant išplautų ir išdžiovintų plaukų tolygiai paskirstykite pasirinktą dažą, kruopščiai iššukuokite, kad dažas kuo tolygiau ir vienodžiau pasiskirstytų ir padengtų plaukus; išlaikykite 20-30 minučių; nuskalaukite vandeniu be šampūno, džiovinkite ir stilizuokite kaip norite. Dėl stipraus dažų kondicionuojančio poveikio, kondicionieriaus naudoti po dažymo nebūtina

Jums taip pat gali patikti
Panašios prekės