ZE-20/1
Yra sandėlyje

Kosmetologinis dvipusis šaukštelis spuogams valyti EXPERT 20 [ZE-20/1]

15,00 €

Aprašymas

Kosmetologinis šaukštelis UNO yra sukurtas profesionaliam inkštirų ir spuogų valymui net ir sunkiai pasiekiamose veido vietose. Šaukštelis UNO - tai apvalus įrankis, kurio abiejuose galuose suformuoti skirtingo dydžio šaukšteliai: viename antgalyje esantis šaukštelis turi daug smulkių skylučių, pro kurias yra išspaudžiami nešvarumai iš aknės ir smulkių spuogelių, kitame antgalyje - mažesnis šaukštelis su viena skylute viduryje - pūlingiems spuogams valyti. Tai idealus sprendimas, esant bet kokiems spuogams. Tinka dezinfekuoti įprastomis dezinfekcinėmis priemonėmis.

Įrankio gamybos metu buvo itin atsižvelgta į kosmetologijos meistrų pageidavimus - šis įrankis nepažeidžia odos ir nepalieka randų - saugus net ir esant itin probleminei odai. Briaunuotas paviršius apsaugo nuo slidimo ir suteikia daugiau patogumo, atliekant veido valymą.

Pagaminta iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Šaukštelis yra pagaląstas rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Visai tai užtikrina, kad STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę

Naudojami griežtai pagal paskirtį, mentelėms, kiuretėms ir pedikiūro dildėms praktiškai negręsia nusidėvėjimas.

Įrankis 146 ± 2mm

 

"

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:
Panašios prekės