X-FORM linija plauko atstatymui | KARAL TRADING | Karal.lt

X-FORM linija intensyviam plauko atstatymui (su bičių motinėlės pieneliu ir kviečių proteinais)

Yra sandėlyje
Pagrindinis
pompa.platinimas
3,00 €
Pompa itin taupo produkto naudojimą, yra kokybiška ir ilgai naudotina. Pompą pradėti naudoti reikia taip: viena ranka tvirtai laikant už pompos pagrindo, kita ranka sukti snapą pagal laikrodžio rodyklę tol, kol snapas pašoks į viršų ir taps pasiruošusiu pompuoti. Ši pompa tinka: 500 ml kaukėms ULTRA, HYDRA ir ROYAL JELLY 1 L kaukei PURIFY FILLER Mask 1 L...
Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Itin veiksminga KAARAL X-FORM linija plauko atstatymui skirta stipriai pažeistų, silpnų, plonų plaukų priežiūrai. Kosmetikos linija veiksmingai atkuria pažeistus plaukus. Sudėtyse naudojami efektyvūs gamtos sukurti ir laboratorijose ištobulinti aktyvūs komponentai, tokie kaip, kviečių proteinas, bičių motinėlių pienelis, vitaminai A, D ir E. X-FORM linija plauko atstatymui švelniai valo plaukus ir galvos odą, atstato dažytų bei pažeistų plaukų būklę, stiprina silpnus plaukus, todėl plaukai yra elastingesni ir labiau žvilga, galima juos lengviau iššukuoti. Dėl formulėje esančios didelės kviečių baltymų ir bičių pienelio koncentracijos, kosmetika akimirksniu paverčia plaukų gijas gyvybingomis, suteikia minkštumo, blizgesio ir stiprumo.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.