BEOX1312
Yra sandėlyje

ATOMIC RECOVERY "60 sekundžių" 2,5 ltr. Kompleksas/kondicionierius, ypatingam kondicionavimui, vėlimosi kontrolei ir priežiūrai

90,00 €

Aprašymas

ATOMIC RECOVERY 60 s [DAY BY  DAY] produktų linija - šampūnas, kompleksas/kondicionierius ir nenuplaunamas fliuidas-blizgesys Leave-in Shine - užtikrinanti ypatingą ir greitą efektyvumą siekiant plaukų kondicionavimo, atstatymo ir priežiūros:

- šampūnas puikiai ir giliai valo plaukus, stipriau praplauna plaukus, kas yra itin naudinga siekiant iš esmės atstatyti plauko kutikulinio sluoksnio natūralų balansą ir paruošti plauką sekančiai kosmetinei procedūrai;

- kondicionierius ir nenuplaunamas  fliuidas LEAVE-IN užtikrina apsaugą nuo karščio;

- suteikia nuostabaus blizgesio;

- nuima perteklinį pūtimąsi, vėlimąsi, glotnina;

- nuima apimtį, atsiradusią dėl plaukų pūtimosi;

- suteikia plaukams lankstumo, elastingumo, puikios išvaizdos;

- išsišukavimas tampa ypač lengvas ir malonus.

Šios linijos ingredientai: B-pantenolis, glicerinas, kviečių ir avižų proteinai, pieno rūgštis, betainas, lazdyno lapų ekstraktas, linų sėmenys, kokosų aliejus, riebiosios rūgštys, apsaugos nuo karščio kompleksas.

NAUDOJIMAS:

1. Sudrėkintus plaukus ištrinkite ATOMIC  šampūnu, gerai nuskalaukite; jei norite, galite pakartoti. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu.

2. Tolygiai užtepkite ATOMIC  komplekso/kondicionieriaus (nuo šaknų iki galiukų), švelniai pamasažuokite, leiskite veikti 60 sekundžių; nuskalaukite pakankamu vandens kiekiu.

Nusausinkite rankšluosčiu.

3. Per visą plaukų ilgį užtepkite ATOMIC  LEAVE-in nenuplaunamo fliuido, švelniai iššukuokite, džiovinkite ir stilizuokite kaip norite. 

ATOMIC RECOVERY 60s DAY-BY-DAY produktai užtikrins jūsų plaukų gerovę ir grožį ir dovanos jums atomiškai puikią dieną ;)

BEOX PROFESSIONAL, Brazilija. 

Notifikuota ir sertifikuota pagal EU įstatymus

BEOX atstovas Baltijos šalyse - KARAL TRADING UAB

Sėlių g. 10, Vilnius

Jums taip pat gali patikti
Klientai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:
Panašios prekės